Таємниця Стоунхенджа.

Знаменитий на весь світ англійський Стоунхендж, одна з головнихзагадок історії, як він виник? Сучасні дослідники впевнені – людям допомогли…Стоунхендж складається з 30 величезних кам’яних стовпів, з’єднаних між собоювалунами. Вага найбільшого з них сягає 50 тонн! Всі разом вони створюють коло,діаметр якого становить 106 метрів.

Але найнеймовірніше – ці камені збудовані так, що по них можнавирахувати час сходів і заходів, дати зимового і літнього сонцестояння і навітьзатемнення. Мало того, саме за допомогою Стоунхенджа сучасним астрофізикамвдалося вирахувати, що між затемненнями є постійна різниця довжиною в 56 років!

Дослідники стверджують, що за своїми функціями Стоунхендж нітрохи непоступається самим сучасним астрономічним обсерваторіям. Мало того, він навітьміг би змагатися з деякими з них. Адже за допомогою цього грандіознї будови наші далекі предкимогли дізнатися не тільки будову Сонячної системи, але і заздалегідьпрогнозувати космічні події, які повинні відбутися в найближчому майбутньому.Так, вони могли вирахувати метеорний потік, або, як ми його сьогодні називаємо,зоряний дощ, спрогнозувати зміни на Сонці і навіть передбачити появу комети абоастероїда поблизу з нашою планетою.

 

Але хто міг побудувати таємничий Стоунхендж? Наука стверджує – цезробили первісні люди, які жили в той час на території сучасної Великобританії?Вони перетягували камені по землі, кілометр за кілометром. Протягом кількадесятиліть. Так само як і стародавні єгиптяни – будівельники пірамід. Парадокстільки полягає в тому, сучасні інженери, намагаючись повторити досвід древніхбудівельників, так не змогли цього зробити на практиці. Не виходитьперетягувати камені такої тяжкості. Не виходить піднімати їх на таку висоту. Невиходить укладати їх з такою точністю. Але невже ж, стародавня людина була розумніший сучасного інженера?

Сучасні дослідники вважають: для того, щоб побудувати цей величезнийкам’яний комплекс самостійно, стародавнім людям потрібні були б не десятиліття,а століття! За їх словами, швидше за все, Стоунхендж дійсно побудувалистародавні люди, але … не власними. Їм допомогли це зробити … інопланетніприбульці.

Саме вони подарували стародавнім людям знання про космос, неймовірнітехнології будівництва і допомогли створити обсерваторію на Землі.

Мало того, деякі дослідники вважають, що за допомогою інопланетнихтехнологій древні люди побудували космічні кораблі. І могли самі виходити вкосмос і вивчати не тільки Сонячну систему, а й весь Всесвіт.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: