Томатний сік!

Томатний сік займає особливе місце в дієтології. Пояснюється це його на рідкість різноманітним і багатим складом.Вітамінний букет томатного соку включає в себе вітаміни груп А, Е, РР і В, більше 50% припадає на вітамін С, що відповідає за наш імунітет. Один стакан томатного соку дає нашому організму половину добової норми вітамінів С і А.

Крім того, томатний сік містить безліч мікроелементів. Серед них можна виділити: калій, кальцій, магній, залізо, мідь, марганець і фтор. І, нарешті, томатний сік відрізняє високий вміст глюкози і натуральних кислот, таких як яблучна, лимонна, щавлева і винна.

Особливо сприятливо томатний сік впливає на серцево-судинну, травну і нервову системи. Завдяки високому вмісту калію – це прекрасний засіб профілактики захворювань судин і серця. Здатність томатного соку придушувати гнильні процеси робить його незамінним для нормалізації роботи шлунку і кишечника. Корисний він і тим, хто страждає запорами. Високий вміст лікопіну запобігає шкідливий вплив канцерогенних речовин і знижує ризик захворювання раком. Крім того, томатний сік перешкоджає формуванню в крові тромбів і рекомендується як засіб профілактики варикозу.

Не варто забувати і про те, що при всіх своїх корисних властивостях, томатний сік відрізняється низькою калорійністю. Це робить його незамінним компонентом багатьох дієт, спрямованих на спалювання жирів і зниження ваги.

Утриматися від томатного соку треба мабуть, лише людям, що зазнають проблеми з каменями жовчного міхура і в нирках.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: