Трави від безсоння.

У СПА – терапії, і в кулінарії користуються великим попитом багато трав, оскільки володіють цілющими властивостями і відмінним ароматом.

Скажений темп нашого життя і нескінченні стреси, дуже часто призводять до безсоння, а це вже є спільною проблемою, з якою стикаються дуже багато. Часто ми так втомлюємося, що віддали б все за сон без задніх ніг. Але коли ми намагаємося заснути, то сон або дуже неспокійний, або взагалі не настає. Наш організм повністю вичерпаний, але ми все ще не можемо спати. Це призведе до того, що ми почнемо приймати снодійне. А ви знаєте, яка кількість побічних ефектів у снодійному?! Ой, не раджу. Є, звичайно ж і інший варіант: трави. Рослини є природними інструментами, які не тільки вносять істотне затишшя, але і допоможуть вам спати спокійно, при чому, без побічних ефектів.

Заспокійливі трави для безсоння. Експерти виявили трави, які не тільки лікують симптоми безсоння, а й допомагають відновити інші дисбаланси тіла.

Валеріана лікувальна

Ця рослина сприяє спокійному сну і не має побічних ефектів, а, також є правдою і те, що валеріана покращує якість сну і сприяє дисфункції безсоння. Це було підтверджено в клінічних дослідженнях. Валеріана також знімає спазми і сприяє правильному травленню.

Підготуйте трав’яний чай вранці, заливши чайну ложку валеріани склянкою окропу. Суміш залишають стояти до вечора, потім проціджують і нагрівають його перед подачею на стіл. Частина напою випивається перед вечерею, а інше перед сном. Тим не менш, необхідно дотримуватися обережності, адже наша центральна нервова система не може дозволити нам регулярно вживати подібне заспокійливе.

Ромашка лікарська

Ромашка використовується для багатьох цілей, а розслабляючий і заспокійливий ефект лише деякі з властивостей. Коли з’являються проблеми зі сном, потрібно просто випити чашку ромашкового чаю на ніч. Ця рослина допомагає зняти напругу і тривогу. Квіти ромашки продаються в будь-якій аптеці. Коли будете заварювати чай, накрийте його кришкою, для кращого ефекту. Ромашка не багато гірчить, тому додайте в чай ложку меду, або цукру.

Меліса

Одна з кращих заспокійливих в трав’яний медицині, відома як лимонна трава. Використовується, щоб зменшити стрес і сприяє міцному сну. Однак різні дослідження показали, що лимонник у поєднанні з іншими травами, наприклад, валеріаною, дуже ефективні в якості заспокійливого засобу. Експерти ще не вирішили, наскільки ефективна меліса поодинці. Якщо порушення сну не значне, зробіть собі чай, додавши в нього кілька свіжих листячок меліси. Залиште його заварюватися деякий час, потім, повільно потягуючи, випийте перед сном.

Хміль

Квітки хмелю використовуються по-різному. Один з найефективніших снодійних серед трав, тому що він допомагає знизити тривогу і безсоння. Один з найпопулярніших способів використання, це наповнити хмелем подушку, на якій спите. Ви будете засинати, як маленькі діти.

Жасмін

Чай з жасмину надає заспокійливу дію на нерви, і допомагає заснути. Крім того, жасмин рекомендується пити при проблемах з менструальним циклом, чутливості шкіри, а також, використовується для лікування шлунку.

Вище згадані анестезуючі властивості природних трав корисні для сприяння сну і зниження тривожності. Ці рослини використовуються, для того, щоб викликати сон і пробуджувати вранці свіжим і бадьорим.

Не перестарайтеся з вживанням цих рослин, вони не для повсякденного використання, не зробіть це звичкою. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем, щоб максимально насолодитися корисними властивостями природи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: