Тростинний цукор: користь і різновиди!

Коричневий або тростинний цукор, як його ще називають, користується великою популярністю останнім часом завдяки його корисним властивостям. У чому особливості тростинного цукру, і які його різновиди існують?

У чому користь тростинного цукру?

Вітаміни, мінерали, мікроелементи (фосфор, залізо, цинк, магній, калій, кальцій) і рослинні волокна, що містяться в тростинному цукрі, потрапляють безпосередньо за адресою в нашому організмі і не позначаються на зайвих кілограмах, як це відбувається у випадку з білим буряковим цукром. Людина отримує необхідну енергію і відчуває приплив сил.

Коричневий цукор відрізняється своїм відтінком в залежності від кількості меляси, яка робить колір більш насиченим, а сам цукор більш ароматним.

Різновиди тростинного цукру

Тростинний цукор – користь і різновиди залежать від місцевості, де він зібраний і способу його обробки.

Сорт цукру «Демерара» бере назву від однойменної долини, де його вирощують. Це найпопулярніший сорт тростинного цукру з великими кристалами темного кольору, який буває рафінованим і нерафінованою в кубиках або у вигляді піску.

Сорт «мусковадо» володіє приємним карамельним смаком і багатий корисною меласою. Він дуже темний за кольором, але зберігати його потрібно в дуже сухому місці. Справа в тому, що даний сорт тростинного цукру дуже швидко і легко вбирає вологу.

Сорт «Турбінадо» називається так через спосіб обробки за допомогою водяної пари з турбіни. У ньому не так багато меляси, як в описаних вище сортах.

Найцінніший сорт коричневого цукру, багатий меласою, – це чорний барбадоський цукор. Незамінний цей продукт в раціоні людей, які відновлюються після хвороби, схильних до алергічних реакцій, в дитячому харчуванні.

Тростинний цукор відноситься до складних вуглеводів і повільно засвоюється в організмі. Незважаючи на те, що по калорійності такий цукор не відрізняється від білого, за рахунок поступового тривалого засвоєння і великої кількості корисних речовин, тростинний цукор більш привабливий для вживання в їжу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: