Твої обмеження в твоїй голові!

Скільки разів ти казав собі: «Я цього не вартий», «У мене не вийде», «Це неможливо» і т.п. Але чому? Чому ти дозволяєш собі таке говорити? Хто сказав, що в тебе не вийде? Хто сказав, що існують якісь рамки, за які ти не здатний вийти? А навіть якщо б сказав? Ти сам автор свого життя. Ти сам вирішуєш, ким тобі бути і що тобі робити.

Твої страхи і твоя невпевненість стають реальністю тільки тоді, коли ти живеш в них!

Якщо ти допускаєш в свій розум страх, якщо фокусуєшся на проблемах і невдачах, ти ніколи не зможеш побачити можливості. Твоя найбільша сила – в твоїй голові. І те, на що ти її посилаєш – визначає твоє життя.

Знаєш, ти не можеш контролювати погоду, курс долара і взагалі ти нічого не можеш контролювати, крім одного і найважливішого – своїх думок. Вони – початок усього. Думки матеріальні. Якщо ти живеш в страху і невпевненості, то нічого крім своїх страхів ти не побачиш. Потрібно змінити своє мислення, і тільки тоді зміниться твоє життя.

Перестань жити в клітці розуму, яку ти сам собі збудував, яку тобі можливо вселили родичі або друзі. Поважай самого себе, задавай собі питання, і одне найважливішей з них: «Що робить мене щасливим???»

Коли ти знаєш, чого хочеш, що приносить тобі справжнє задоволення, направляй думки на успіх, вір у себе і кожен день роби крок назустріч своїй мрії. Проблеми, вони були, є і будуть. Не фокусуйся на них, вони тобі не потрібні, їх потрібно вирішувати, але не жити в ними.

Читайте також: Як притягнути в своє життя щастя?

Як тільки ти зміниш своє мислення, відкинеш страхи і сумніви, твоє життя знайде фарби, і ти відчуєш силу.

Не бійся приймати рішення, роби те, у що віриш і не давай нікому руйнувати твої мрії, особливо собі самому.

Твої обмеження лише в твоїй голові. Ти сам створюєш своє життя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: