Оптимальним віком для зачаття і народження дитини з медичної точки зору вважається період з 20 до 25 років. Емоційне дозрівання в цьому питанні настає набагато пізніше.
 
У сучасному суспільстві молоді люди все частіше починають замислюватися про народження малюка тільки після того як насолодилися власною свободою і досягли чогось у житті. До віку 30 років кожна жінка свідомо підходить до питання материнства. У цьому віці вагітність зазвичай планується і є бажаною.
 
Майбутня молода мати з інтересом і усією серйозністю готується до пологів. Жінка вирішила народити дитину в такому віці і більш відповідально підходить до питань його виховання на відміну від 18 -річних дівчат. У той же час не варто забувати, що пізні пологи не такі гладкі, як може здатися на перший погляд. Після кордону в 30 років організм будь-якої людини починає зазнавати вікових змін, проявляються хронічні захворювання, та й внутрішні органи функціонують вже не так активно. 
Також постійні моральні переживання за здоров’я майбутнього малюка будуть надавати безпосередній переживання на жінку в цілому. З цієї причини оптимально задуматися про вагітність до цього віку.
 
Ближче до 40 років проявляється ризик появи на світ дитини з вродженими дефектами. В цілому немає прямої залежності між патологією і віком жінки, але саме тоді вони проявляються найбільш часто.
 
У будь-якому віці не варто замислюватися про ризик вагітності. Необхідно вести здоровий спосіб життя і своєчасно здавати всі необхідні аналізи. Якщо жінка здорова морально і фізично, то вона народить здорового малюка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.