У які монети вигідно вкладати гроші?

Вважається, що якщо вкласти вільний капітал  (інвестувати) в монети, то з часом можна отримати непоганий прибуток. Ця думка помилкова, вкладення в монети часто буде для вас швидше збитково, ніж ви зможете зберегти свої гроші. Однак, є деякі монети, які з часом зростають в ціні, в них можна навіть сказати вигідно вкладати вільні кошти.

Золоті монети Імперії.

Золоті монети на те й золоті, що вони ніколи не будуть коштувати менше ваги витраченого на них золота. При цьому золоті монети Російської Імперії досить рідкісні. Їх кількість навряд чи буде збільшено з часом. З цієї причини спостерігається зростання як на вироби із золота, так і на монету. При цьому золоті монети відносно не вибагливі до зберігання (на відміну від мідних), тому вони навіть через десятки років будуть виглядати так само як і зараз.

Срібні монети Російської Імперії.

Купувати для вкладення коштів варто лише рідкісні монети і у відмінному стані. Головний принцип при виборі підходящої монети для вкладення – чи можливо збільшення їх кількості на ринку. Якщо монета зустрічається часто, навіть у хорошому стані, то їх кількість завдяки шукачам скарбів поступово збільшується. Рідкісні ж монети навіть десь якщо і спливають, то в дуже незначних кількостях.

Мідні монети Російської Імперії.

Чомусь в ці монети найбільше і вкладають гроші, вважаючи, що «старовинна монета» завжди буде в ціні. Тим часом ціна на мідні монети в порівнянні з 2008 роком впала. Але, в деякі монети цілком можна вкластися і навіть трохи з цього мати в майбутньому. Природно ці монети повинні бути тільки у відмінному або дуже доброму стані. До таких монетам можна віднести: «барабанні копійки», рідкісні різновиди «кільцевих п’ятаків», монети 1796 р. (які рідкісні).

Вкрай не варто вкладати свій капітал в різні викопані мідні монетки, монети раннього СРСР, в дешеву іноземщиною, сучасні пам’ятні монети.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: