У якому стилі зробити весілля?

Весілля як факт уже ніяк не може стати подією, про яку коли-небудь забудуть. Особливо молодята, яким належить пам’ятати про нього все спільне життя. Однак погодьтеся, що просто піти і розписатися в органі державної реєстрації – це нудно. Причому незалежно від віку наречених.
 
Так, звичайно, ніхто не сперечається, що подія ця, перш за все – для рідних душ, які знайшли один одного в бурхливому океані подій і людей, і тільки вони мають право визначати, яким має бути цей щасливий день. Але було б недобре забути про тих людей, які бажають щастя майбутньому подружжю і хочуть від усієї душі привітати їх зі святом. Тому відзначити такий урочистий день варто неодмінно – залежно від розміру гаманців і бажання, звичайно.
 
Сучасні весілля настільки демократичні, що святкувати їх допустимо будь-яким зручним і навіть модним способом. Але все-таки головне – не забувати, що це свято цвітіння любові, і весільна флористика допоможе підібрати саме ті квіткові композиції, які будуть відображати символіку єднання люблячих сердець. В іншому ж включайте фантазію на повну котушку.
 
Не варто перетворювати весільні заходи в КВН, проте зробити торжество не просто набором нудного виконання всім відомих обрядів, а придумати для нього цікаву тему – значить привнести в подія ту саму родзинку, яка зробить його незабутнім для всіх присутніх.
 

Для того щоб вибір теми був вдалим і не виявився для когось шокуючим, насамперед визначитеся з кількістю учасників і місцем проведення торжества. Заодно оцініть віковий діапазон гостей. У сенсі, якщо збираєтеся влаштовувати «готичне весілля», на якому наречена буде одягнена ангелом, а наречений вампіром, то або запасайтеся валер’янкою для гостей старшого віку, або обмежуйте коло запрошених відповідної вікової групою.
 
Зате, якщо вирішите зробити весілля в ретро-стилі, швидше за все, це буде цікаво всім поколінням: молоді подобається подорожувати «в минуле», приміряючи на себе стиль своїх дідусів і бабусь, а старше покоління з розчуленням поставиться до можливості повернутися в молодість, і таким чином, всі опиняться «на рівних», адже вік перестане мати значення. Можливо, саме тому ретро-весілля так популярні сьогодні. Головне – правильно продумати і організувати захід у подібному стилі, особливо уважно ставлячись до дрібниць.
 
І ще запам’ятайте, що весільне торжества чудові не стільки самим днем, який, як правило, пролітає як одна щаслива мить, скільки підготовкою до нього. Тому краще, коли і наречений, і наречена активно планують і вирішують всі питання. Звичайно, не можна звалювати всю підготовку тільки на двох, тому оформлення весільного залу квітами краще довірити флористам – професіоналам, замовлення меню – батькам, підбір музики – друзям, а от вибрати вбрання, прикраси та написати сценарія вечора можна і навіть потрібно саме вдвох.
 
Плануючи перше спільне торжество, наречений і наречена як би проходять предсімейну практику. Тому дуже важливо, щоб підготовка проходила в атмосфері радості та готовності до компромісних рішень. І якщо вдасться зробити все саме так, можна вважати, що перший сімейний іспит зданий на «відмінно». 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: