Укладання натурального каменю

Природний камінь завжди цінувався як будівельний, оздоблювальний матеріал завдяки своїм властивостям і перевагам:

 • Довговічність та міцність.
 • Стійкість до навколишнього впливу.
 • Неповторна структура і фактура.
 • Велике різноманіття кольорів і відтінків.

Природний камінь прекрасно підходить і поєднується з металом, деревом, склом. Це робить його привабливим для дизайнерів, архітекторів.

Сьогодні натуральний камінь популярний як декоративний та оздоблювальний матеріал. Укладання каменю має попит, він підходить для підлоги, каміну, стін всередині та зовні будинків, котеджів, офісів. Оптимальна сировина для виготовлення деталей інтер’єру (плінтуси, стільниці, підвіконня, столи). Дізнатися більше інформації про матеріал і замовити укладання натурального каменю можна на сайті: https://stonecare.com.ua/poslugi/ukladannya-kamenyu/

Який камінь вибрати?

Граніт – вулканічна гірська порода, яка містить кварц від 15 до 35 відсотків. Це робить матеріал дуже міцним, він не вивітрюється, не руйнується під впливом води, холоду. Граніт ідеально підходить для зовнішньої обробки різних елементів:

 1. Фасади.
 2. Парапети.
 3. Лавки.
 4. Сходи.

Гранітом викладають доріжки та майданчики. Граніт витримує велике скупчення людей, тиск коліс. В інтер’єрі підходить для підлог, стільниць, підвіконь, камінів, сходів.

Мармур – це осадова гірська порода, більш м’яка. Мармур являє собою вапняк з кристалізацією, чим її більше, тим камінь міцніший і щільніший. У мармуру є свій неповторний колір, він не піддається зовнішньому впливу. Камінь досить щільний, має різнокольорові сорти, якими можна прикрасити будь-який інтер’єр. Застосовується для зовнішньої обробки, в інтер’єрах можна укладати підлогу, колони, сходи.

Процес укладання каменю

Один з найскладніших і відповідальних етапів облаштування території – це мощення за допомогою натурального каменю. Труднощі цього процесу обумовлені ​​натуральністю матеріалу, його зламами, грою кольорів, особливими умовами експлуатації. Якісно виконати поставлене завдання здатні лише компанії з відповідними знаннями та навичками, сучасним обладнанням і командою фахівців. Тільки професіонали якісно реалізують проектбудь-якої складності в короткі терміни. Укладання натурального каменю містить в собі наступний перелік робіт:

 • Консультація фахівця.
 • Консультація дизайнера.
 • Розробка проекту.
 • Узгодження цін.
 • Узгодження плану майбутніх робіт.
 • Підготовка основи.
 • Мощення.

При мощенні важливо точно дотримуватися технології, особливо це стосується етапу облаштування основи. Якість підготовки в повній мірі впливає на довговічність доріжки та експлуатаційні властивості. Без технічних знань правильно спроектувати і підготувати основу неможливо.

Другий етап – укладання натурального каменю, коли необхідно прийняти рішення, на що укладати камінь:

 1. Пісок.
 2. Цемент.
 3. Клейовий розчин.

Після укладання необхідно виконати обробку швів, існує декілька варіантів: піском, відсівом, або прозорим клеєм з додаванням дробленого декоративного каменю дрібної фракції. Останній варіант найкращий, дозволяє майстерно приховати шви і радує око довгий час.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: