Укладання плитки на підлогу.

Для укладання плитки Вам необхідно підготувати наступні інструменти:

  • зубчастий шпатель 10 на 10 мм;
  • алмазний надфіль для розпилу;
  • рулетку;
  • хрестики для швів.

На першому етапі зачищається підлога до бетону і вимірюється рівність поверхні за допомогою рівня (допустиме коливання 5 мм). Глибокі тріщини закладаються розчином.

На другому етапі проводиться грунтовка підлоги.

Третій етап найвідповідальніший, оскільки робиться розмітка. Для цього знаходиться центр кімнати, від якого і кладуть плитку з боків, щоб зверху і знизу залишалися однакові відрізки. Якщо центровка не вдається, вибирайте варіант кладки з кута або від стіни.

Четвертий етап – укладання плитки. Розділивши простір на 4 частини, починаєте укладати плитку в одному секторі. Клей для плитки, якщо він цементний, потрібно нанести на підлогу і розрівняти зубчатим шпателем, щоб у підсумку на поверхні були смужки. Одночасно бажано заповнювати клеєм не більше одного квадратного метра. Після кожного ряду покладеної плитки необхідно укладати хрестики для плитки. Так поступово заповнюємо всі сектори.

Далі необхідно дати підлозі добре просохнути. Період для повного висихання залежить від товщини шару клею і його якості. У середньому повний період висихання становить 24 години, а через 2-3 дні підлога готова приймати повне навантаження.

П’ятий етап пов’язаний із затиранням швів між плитками. Для цього використовується цемент або спеціальний розчин для затирки швів – затирка. За допомогою гумового шпателя суміш затирається між стиками плитки. Залишки прибираються за допомогою губки

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: