В яку секцію віддати дитину?

Для гарного здоров’я кожна людина з малих років повинна займатися фізкультурою. У цей час найкраще закладається основний фундамент на все подальше життя. Не дарма кілька десятиліть тому всіх вранці будила радіопередача «Ранкова зарядка”, яка закликала всіх людей без винятку займатися фізичними вправами. У сучасному світі цього вже немає, і тільки від самих батьків і педагогів залежить, наскільки дитина привчиться до правильного способу життя.

Найкращим прикладом, безсумнівно, для всіх дітей є їхні батьки. Показуючи на своєму прикладі, вони закладають у дитини міцний фундамент не тільки способу життя, а й основні звички. Але для того щоб дитина розвивалася повноцінно, її потрібно віддати в яку-небудь спортивну секцію.

Чому це так необхідно

Маленькі діти дуже активні, їм нікуди вихлюпувати свою енергію, тому вони легко можуть весь день стрибати, бігати, грати в активні ігри, і тільки до вечора їх запас сил вичерпається. Регулярні фізичні вправи або заняття спортом допомагають м’язам правильно розвиватися. Крім того, діти, які з дитячих років займаються в спортивній секції, точно знають, що таке мета, і як її необхідно досягати. Цей навик їм дуже знадобиться в навчанні і у подальшому дорослому житті.

Такі діти виростають більш дисциплінованими і витривалими, вони легше можуть впоратися з будь-якими труднощами. Як показує практика, такі діти більш розвинені, добре навчаються, ніж ті, які більшість часу проводять за підручниками або за комп’ютером.

З якого віку потрібно віддавати дитину в спортивну секцію

Починаючи з 4-5 років можна сміливо віддавати своє юне чадо на танці або фігурне катання. З 5-6 років можна записувати дитину на плавання.

Починаючи з 7-річного віку і кунг-фу для дітей, а також інші бойові мистецтва стануть дійсно цікавими та корисними. З цього віку дитина більш усвідомлено підходить до занять, зможе запам’ятати складні вправи, які вимагають особливої ​​техніки і підготовки.

Ушу для розвитку дитини дуже корисно тим, що допоможе стати йому більш впевненим у собі, успішним і витривалим. Крім того, цей вид бойових мистецтв менш травмонебезпечний, ніж багато інших, саме тому багато батьків із задоволенням віддають дітей на такі заняття.

Що потрібно враховувати

Перш ніж записувати дитину в секцію, батькам необхідно поговорити з дитиною про це і дізнатися, чого ж вона хоче сама, що їй цікаво і чим би вона хотіла займатися. Якщо у дитини немає особливих побажань, їй потрібно допомогти і направити в потрібному напрямку. Для цього можна запропонувати сходити подивитися на заняття в одній секції, потім в інший, поки дитина не скаже, що їй щось дійсно подобається.

На початку навчального року, коли всі тренери набирають нові групи, це зробити дуже легко. Крім того, у виборі секції або гуртка необхідно пам’ятати про те, чим дитина найбільше любить займатися вдома або у дворі, за яким заняттям вона найбільше проводить свій вільний час.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: