Ванна або душ що корисніше?

Деякі з нас вважають за краще грітися в теплій ванні, інші вважають що це марна трата часу і тільки приймають душ. І перша і друга форма щоденної турботи про своє тіло мають свої переваги і недоліки.  
 
Душ   
 
Душ ідеально стимулює кровообіг. Однак,не слід приймати його довше, ніж 5 хвилин. Не використовуйте занадто гарячу воду, тому що шкіра втрачає занадто багато вологи. Добре використовувати гелі для душу. Деякі з них містять додаткові зволожуючі речовини, щоб запобігти висиханню шкіри. Гелі сильно не піняться, варто просто нанести їх невелику кількість на шкіру для того щоб ретельно її відмити.   У душі,ви можете також зробити масаж, використовуючи для цієї мети рукавички з морської трави. Масаж починаєте з правою рукою або ноги і рухаєтеся в напрямку серця. Після цього поливаєте тіло холодною водою. Це забезпечує відмінне кровопостачання шкіри.   Приймаючи душ можна також виконати аромотерапитичні процедури. По-перше, вимивши тіло милом або гелем, втираємо у вологу шкіру яку-небудь ефірну олію. Після декількох хвилин, змиваємо струменем теплої води. Після такої процедури шкіра не вимагає додаткового зволоження.   Контрастний душ – гарячий і холодний – це відмінний спосіб загартування організму. Найкраще робити його ввечері. Одну хвилину стоїмо під гарячою водою,потім такий же час – під холодною. Ця операція повторюється кілька разів. Потім витирають рушником і загортають у теплу ковдру.  
 
Ванна   
 
У ванній ви можете розслабитися і приємно провести час. Для купання, ви можете використовувати різні добавки – піни,ефірні масла, трави, сіль, мед, фруктовий сік, навіть молоко. Також як і в душі, не варто використовувати дуже гарячу воду, ідеальна температура для ванни близько 35-38 градусів. Не потрібно купатися більше 15хвилин.   Після ванни, як і після душу необхідно скористатися лосьйоном для тіла, кремом або маззю.Якщо ви купаєтеся вранці – добре в кінці прийняти холодний душ.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: