Ванна з травами для немовляти.

Ванни з травами заспокоюють малюка, дезінфікують воду і усувають шкірні проблеми.

Купатися люблять практично всі малюки. Якщо у вас і ваших родичів немає фітоаллергіі (алергії на цвітіння), можете сміливо додавати в ванночку для купання настої трав!

Трав’яний розчин у ванні повинен бути ледь забарвлений і прозорий, концентрація лікувальних трав повинна бути дуже низькою. Шкіра дитини неймовірно чутлива і активно всмоктує з трав’яного відвару всі речовини. Надлишок цих речовин не принесе користі організму і може негативно відбитися на стані шкіри.

Які ж трави можна додавати у ванну?

Пустирник. Заспокоює надто активних дітей, особливо корисний перед сном малюкам із підвищеною збудливістю.

Ромашка має протизапальну дію, відмінно справляється з попрілостями і почервоніннями дитячої шкіри, надає розслабляючу і антимікробну дію.

Череда допомагає позбавиться від почервоніння, різних запальних уражень шкіри: зменшується почервоніння шкіри і швидше настає одужання.

Материнка, багата ефірними маслами, надає заспокійливу дію на центральну нервову систему. Траву материнки застосовують у вигляді ароматичних ванн при шкірних захворюваннях.

Валеріана має заспокійливу і спазмолітичну дію.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: