Дуже корисні для нігтів зміцнюючі ванночки з морською сіллю (1 чайна ложка солі на склянку теплої води). Якщо морської солі під рукою у вас не виявилося, замініть її звичайної кухонної, але не забудьте додати в такий розчин пару крапель йоду.

Миттєво зробити манікюр доглянутим, а шкіру навколо нігтів м’якою і гладкою, здатні ванночки з підігрітої оливкової олії. До речі, чергування соляного розчину і поживного масла принесе нігтям величезну користь.

Зміцнюючу ванночку для нігтів можна приготувати і з харчового желатину ( 1 пакетик на склянку теплої води). Потримайте нігті в цьому засобі протягом 15 хвилин, регулярно роблячи такі ванночки, ви помітите, що нігті престанут розшаровуватися і ламатися. 

Приготуйте для оздоровлення нігтів зміцнюючу ванночку з меду, яйця і оливкового масла. Змішайте дві столові ложки меду з двома столовими ложками оливкової олії. Підігрійте отриману масу на водяній бані. Потім зніміть її з вогню і додайте 1 збите яйце. Потримайте свої руки в приготовленої ванночці 15 хвилин і обполосніть їх теплою водою.

Чудово живлять нігті і доглядають за кутикулою ванночки з теплого молока.

Відбілюючий ефекту ви досягнете, якщо двічі на тиждень будете робити ванночки для нігтів з розведеного лимонного соку.

У оливкові і молочні ванночки рекомендується додавати різні ефірні масла, які зроблять результат від процедур ще відчутнішою.

Проблему розшаровування нігтьової пластини, наприклад, допоможуть усунути масла сосни та сандалу.

Зняти запалення за наявності задирок і мікротріщин здатне додавання в зміцнюючу ванночку олії чайного дерева або ромашки.

Для повного оздоровлення нігтів недостатньо декількох процедур. Робіть зміцнюють ванночки регулярно, хоча б протягом одного тижня, але кожен місяць.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.