Відпочинок в Кирилівці на узбережжі Азовського моря

Більшість курортів не здатні задовольнити усі запити відпочиваючих: і організація спокійного сімейного відпустки, і відривний вікенд, і оздоровча терапія, але тільки не Кирилівка. У цьому запорізькому селищі туристи самі обирають: яким буде новий день, і наскільки насиченою буде програма. А обрати є з чого.

Відпочинок в Кирилівці на узбережжі Азовського моря

Кирилівська Січ

Саме так називається кінний театр в Кирилівці. На території цього парку відтворили часи козаків, їх побут, а також майстерність володіння зброєю, яке буде продемонстровано під час шоу: трюки на конях, імпровізовані бої і багато іншого. Цікаве і захоплююче видовище.

Дельфінарій

Навіть якщо дельфінарій вже відвідували раніше, варто відвідати «Оскар». По-перше, тому що це один з найбільших аквапарків України, по-друге, це виступ запам’ятатися надовго: трюки у виконанні морських тварин, насичена програма і можливість поплавати разом з дельфінами після виступу.

Аквапарк

В аквапарку нудно не буває ні дорослим, ні дітям. В «Острові скарбів» є найрізноманітніші гірки, розраховані на різний вік відвідувачів, басейн і кілька кафе зі смачними стравами.

Жодного дня без спорту? Швидше на Утлюкський лиман, там працюють школи віндсерфінгу та кайтінгу. Під час навчання можна взяти в оренду все необхідне спорядження, навчитись новому і захоплюючивому виду спорту. Це настільки популярне в селищі, що навіть організовуються щорічні змагання за кубок Федотової коси.

Відпочинок в Кирилівці на узбережжі Азовського моря

Хочеться додати яскравих вогнів і музику? Нічні клуби Кирилівки допоможуть з вирішенням цього завдання: чудові ді-джеї, популярні виконавці, якісна музика, потужна звукова апаратура, а лазерні шоу і пінні вечірки дарують незабутні враження.

Як дістатися до Кирилівки і де зупинитися

Одними з причин, через які українці обирають азовські курорти – відсутність акліматизації, близьке розташування і доступні ціни. Це дозволяє уникнути тривалих перельотів або багатогодинних поїздок (особливо якщо мова йде про подорож з маленькими дітьми). Подорожувати можна і на своєму автомобілі або вибрати прямий автобус Харків – Кирилівка.

Що стосується житла, то цей параметр залежить виключно від бажань та бюджету відпочиваючих. Найбюджетніші пропозиції варто шукати в центральній частині, де знаходиться приватний сектор, і оренда кімнати або будиночка буде у місцевих жителів. Трохи вище ціни на косі Пересип. Орендувати житло можна на одній з баз. На косі розвинена інфраструктура, тому «відірваними» від цивілізації відпочивальники себе не відчують. Найпопулярніші серед молоді локації на Федотової косі. Це динамічно розвивається район селища, про що свідчать свіженькі бази і готелі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: