Вегетаріанство корисне, але не приносить щастя.

Вегетаріанці, як правило, рідше палять і вживають алкоголь. Крім того, вони більш активні, ніж м’ясоїди. Однак нове дослідження показало: люди, які відмовилися від м’яса, частіше страждають від депресії і тривожних розладів.

Доктор Джон Ланг, який розробив індекс здоров’я, що складається з балів за харчування, фізичну форму, куріння, вживання алкоголю, психологічне благополуччя, масу тіла і наявність різних захворювань, зазначає: відмова від м’яса нерідко призводить до розвитку психічних розладів.

Аналіз 50000 досліджень, проведених компанією Roy Morgan Research, показав: у вегетаріанців менше надій на майбутнє. Панічні атаки і тривожні розлади у них зустрічаються на 28% частіше, ніж серед населення в цілому, а депресія – на 18% частіше.

Тим часом, у вегетаріанців вище, ніж у м’ясоїдів, показники в області харчування (105,9 бала порівняно 100,7 бала). Президент організації із захисту тварин, охорону здоров’я і навколишнього середовища Vegetarian Victoria Марк Донедду, що дотримується вегетаріанської дієти близько 22 років, заявив, що ніколи не відчував себе щасливішими.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: