Весільні обручки на замовлення?

Весілля – це особливий день для молодят і все, що з ним пов’язано вже не одну сотню років викликає особливе хвилювання, адже кожна наречена хоче, щоб цей день став особливим.
 
Основний атрибут одруження – це, звичайно ж, кільця і саме їм варто приділити особливу увагу. 

 
Вибираємо весільні обручки?
 
Робити це, звичайно ж, слід разом, адже, на відміну від шлюбної сукні, вибір кілець стосується обох молодят. Виготовлення обручок на замовлення за індивідуальним проектом дозволить вам проявити всю свою фантазію і творчий потенціал. Вибір металу залежить тільки від ваших уподобань – золото, срібло або платина, чого б вам не захотілося, досвідчені майстри втілять в життя будь-яку вашу задумку.
 
Якщо особливих переваг з приводу дизайну обручок ви не маєте, але безумовно хочете чогось незвичайного і красивого, то вам допоможуть визначитися з вибором каталоги обручок. Найбільш популярні серед молодят варіанти з тематичним ухилом:

  • лісові мотиви:візерунок деревини на поверхні, орнамент з листя і квітів;
  • обручки, що імітує автомобільні покришки;
  • кільця у вигляді корони;
  • обручки з відбитками пальців молодят на поверхні.

Обручки на замовлення виготовляють з різних дорогоцінних металів і, при бажанні, їх інкрустують коштовними і напівкоштовними каменями. Скористайтеся майстерністю досвідчених ювелірів і кожного разу, дивлячись на своє кільце, ви будете згадувати найважливіший день у своєму житті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: