Від чого бувають судоми ніг?

Судоми – мимовільні скорочення скелетних м’язів. Найчастіше носять нападоподібний і хворобливий характер. Вони різні за тривалістю і інтенсивності. Можуть з’являтися епізодично або регулярно. Охоплюють все тіло або локальну зону. Найбільш часто виникають в м’язах стегон і гомілок.

Отже, від чого бувають судоми ніг:– Порушення складу крові, викликане зниженням концентрації в крові кальцію, магнію і калію, а також при нестачі вітаміну D в організмі;

– Перенапруження м’язів, викликане тривалою незручною позою при роботі;

– Раптове підвищення температури тіла при захворюванні або тепловому ударі;

– Виникнення вогнища роздратування в руховій області кори головного мозку, в перед-і після інсультний період, а також при вірусному або інтоксикаційному ураженні;

– Недолік кисню (місцева гіпоксія) пов’язана із судинними порушеннями в зоні судом;

– Цукровий діабет, при нестачі цукру в крові або передозуванні цукрознижувальних ліків;

– Остеохондроз хребта і пов’язане з цим здавлювання корінців нервових волокон, що призводить до порушення функцій чутливих і рухових нервів і супроводжується мимовільними скороченнями м’язів регульованих цими нервами;

– Сильна перевтома, інтоксикація і задуха;

– Судомна готовність – реакція організму на сильні подразники, викликана спадковістю і особливостями індивідуальних біоритмів.

Такі основні механізми, що викликають судоми, і вони мають свої причини. Наприклад, дефіцит калію може виникнути через прийом сечогінних або гормональних засобів, а дефіцит кальцію через порушення функцій паращитовидних залоз.

 
Причинами судомних явищ можуть бути порушення в нервовій системі і функціях ендокринних залоз. Це може бути сигналом про зародження пухлинних процесів. Для точного виявлення причин викликають судоми необхідно пройти обстеження у лікарів. У деяких випадках може знадобитися і стаціонарне лікування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: