Від чого залежить ціна кліка в Google Adsense?

Перша партнерська програма в житті кожного вебмастера це безсумнівно Google Adsense. Перші 100 $ заробляються на Адсенсі, досі пам’ятаю свої 100 баксів у вигляді чека потім у вигляді долара. Так, ціна кліка в Google Adsense залежить від багатьох факторів:
 
1 . Тематика – тематика сайту грає дуже велику роль. Як правило, комерційні сайти заробляють набагато більше ніж інші сайти. Припустимо сайт про кредити і сайт про тварин, ясний пень що ціна кліка на сайті про кредити буде набагато дорожче.
 
2 . Авторитетність сайту – чим вище у вас пузомерки (тиц і PR), відвідуваність сайту і вік сайту то тим вище ваш заробіток на кліках.

3 . Відвідуваність сайту – чим вище відвідуваність сайту то тим вищий заробіток. Великі проекту типу Кінопоіск заробляють величезні гроші на Adsense так як відвідуваність дуже висока. Але все ж в, багато залежить від якість трафіку.
 
4 . Якість трафіку – у сфері заробітку на Google Adsense у мене великий досвід і поспішаю вам сказати, що мав сайт з трафіком 200 (тематика кредити) і 3000 трафік (тематика ігри). Сайт з трафіком 200, щомісяця заробляв в 2 рази більше ніж сайт з трафіком 3000.
 
Якщо хочете заробляти багато на Google Adsense, то раджу створювати тільки сайти з комерційною тематикою – нерухомість, будівництво, кредити, авто, туризм.
 
Для Google Adsense найважливіша якість трафіку а не кількість .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: