Види домашніх фільтрів для води

Іноді переїзд в новий будинок трапляється перш ніж до нього проведена придатна для використання питна вода. Можна змонтувати системи очищення води, але це важко, дорого і займає чимало часу. У такій ситуації може допомогти побутовий (домашній) фільтр для очищення води. На ринку їх представлена велика різноманітність.

Водяні фільтри підходять і користуються попитом у жителів багатоквартирних будинків. Старі трубопроводи розносять бруд і іржу, часто ламаються. На очисних спорудах дезінфікують воду, що позначається на здоров’ї людини і може привести до непоправних збоїв в організмі. Є припущення, що масове використання хлору для обробки води призвело до зростання кількості серцевих хвороб, пандемії раку і слабоумства.

У воді містяться солі і різні домішки, тому без додаткового очищення води з центральної системи водопостачання просто не обійтися. Фільтри призначені для обробки і очищення води в домашніх умовах, без додаткового кип’ятіння.

Виділяють наступні види найпопулярніших домашніх фільтрів:

  • Фільтри зворотного осмосу. Система зворотного осмосу якісно очистить воду. Через складність конструкції, її важко назвати побутовим фільтром, до елементу установки відноситься присутність мембрани для фільтрації. Установка зворотного осмосу вважається високоефективною технологією з очищення води.

Види домашніх фільтрів для води

  • Фільтри глечики – самий загальнодоступний спосіб очищення води. Вони недорогі і прості в догляді. Для фільтрувальної частини використовуються іонообмінна смола і активоване вугілля. Такі фільтри пом’якшують воду, позбавляються від надлишку хлору і солі. Так як активоване вугілля оброблений сріблом, в фільтрі тривалий час не розмножуються бактерії. Такий фільтр слід міняти через рекомендований період часу.

Види домашніх фільтрів для води

  • Насадки на кран. Насадки займають мало місця і підходять практично до всіх кранів. Фільтруюча частина така ж, як і в фільтрі-глечику. Позитивні сторони даного фільтра – невеликі розміри і доступність за ціною. Негативна сторона – невелика швидкість забору води (приблизно півлітра води за хвилину).

Види домашніх фільтрів для води

  • Проточні фільтри. Конструкція фільтра встановлюється під мийкою на кухні. Такі фільтри складаються з комбінації колб різної форми і рівня фільтрації. Вони показують досить високий рівень очистки води. Механічне очищення води відбувається в першому фільтрі, знезараження проходить в другому, в інших фільтрів адсорбуються важкі метали, феноли і діоксини. Проточні фільтри складні в обслуговуванні, так як кожен окремий картридж доводиться міняти в різний час, оскільки навантаження на конструкцію розподіляється неоднаково і у картриджа є своє призначення.

Види домашніх фільтрів для води

Таким чином, існує велика кількість способів поліпшити склад води. Потрібно лише підібрати більш зручний і раціональний для певного споживача. Критеріями для вибору фільтра є якість очищення води, вартість конструкції і метод догляду за фільтрами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: