У наш час ні для кого не секрет, що для того, щоб схуднути, треба знати одну просту формулу: треба спалити більше калорій, ніж вживаєш. Для більш ефективного досягнення вирішення цієї проблеми існує кілька видів спорту, мова про які піде нижче.
 
У мережі є безліч рейтингів про це. Але я постараюся написати найбільш об’єктивний рейтинг виходячи з безлічі інших. Отже, Вашій увазі представляю рейтинг різних видів спорту, де спалюється найбільша кількість калорій за годину заняття:
 
1. Біг (700-1200 ккал/год)
 
Мабуть, це найвідоміший вид спорту, який не вимагає якихось спеціальних навичок, тренажерів і знань. Біг зміцнює кістки, розвиває практично всі групи м’язів, покращує роботу серця, легенів, шлунково-кишкового тракту та інших органів і систем. Також регулярне заняття бігом допомагає у профілактиці розвитку онкозахворювань, артеріальної гіпертензії, інфекційних і безлічі інших захворювань.
 
2. Степ-аеробіка (800-1000 ккал/год)
 
Степ-аеробіка – це танцювальна аеробіка, проведена зі спеціальними платформами – “степами”. Активно працюють всі групи м’язів, а більшою мірою стегна, сідниці, талія і руки. В результаті таких вправ тонізуються м’язи, покращується кровообіг, талія набуває струнку форму і безліч інших ефектів, список яких може довго не закінчуватися.
 
3. Футбол (800-1000 ккал/год)
 
У футболі Ви будете повільно ходити, бігати, прискорюватися і іноді швидко бігти, але ключовий момент полягає в тому, що Ви завжди рухаєтеся. Великі розміри футбольних полів дадуть Вам шанс бігати назад і впоперек, тримаючи Ваше тіло рухомим і завжди в тонусі. Про користь футболу також можна говорити нескінченно: зміцнює м’язи, кістки, покращує роботу серцево-судинної, дихальної та інших систем.
 
4. Бойові мистецтва (700-1100 ккал/год)
 
Незалежно від того, чи займаєтеся Ви карате, дзюдо, тхенкводо або будь-яким іншим бойовим мистецтвом, Ви не можете помилитися у виборі. У будь-який з цих видів Вам доведеться переміщатися швидко і в різні сторони. В даний час практикуються в багатьох країнах світу в основному у вигляді спортивних вправ, що ставлять своєю метою фізичне і свідоме вдосконалення.
 
5. Плавання (500-900 ккал/год)
 
Плавання – це ідеальна активність для людей різного віку і здібностей. Плавання може бути тренуванням або приємним проведенням часу, що доставляє задоволення круглий рік. Плавання особливо підкреслює лінії тіла, робить шкіру пружною, а також допомагає позбутися від болю в спині. Крім того, під час плавання працюють майже всі м’язи тіла, поліпшується робота всіх систем організму.
 
6. Скакалка (700-1000 ккал/год)
 
Цілу годину займатися зі скакалкою досить важко, тому вона на 6 місці. Спортсмени займаються зі скакалкою, щоб розігрітися, а для Вас – це більше, ніж розминка. Займатися зі скакалкою просто, але ефективно, і працює все тіло, також допомагає зі зорово-моторною координацією. У процесі стрибків можна включати кроки, коливання в сторони і кілька інших прийомів. Для занять зі скакалкою не потрібно будь-яких умов і підготовок, головне – скакалка і необхідний простір для стрибків.
 
7. Велосипед (500-800 ккал/год)
 
Їзда на велосипеді – це активний рух, свіже повітря і відмінний відпочинок! Занять з велосипедом покращують функції серця, легенів , зміцнюють м’язи , спалюють жир – це відмінний спосіб заняття спортом , щоб схуднути! Також для занять на велосипеді можете придбати хороший велотренажер для занять вдома !
 
8. Танці (400-800 ккал/год)
 
Закінчую наш рейтинг таким поширеним і красивим видом спорту, як танці. Танці – це навіть не спорт, це мистецтво! Танцювати можна як завгодно, де завгодно і коли завгодно! Існує безліч напрямків і стилів в танці, кожна людина зможе знайти собі свій улюблений стиль. Танці розвивають координацію рухів, сприяють розвитку гарної постави і красивої ходи, розвивають дихальну і серцево-судинну системи. Відомий той факт, що танці подовжують життя!
Ще одна порада, вибирайте той вид спорту, який  Вам по душі, тоді Ви зможете займатися ним на 100%, і звісно спалювати більше калорій!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.