Відпочинок на Мадагаскарі!

Мадагаскар – це острів, який розташований на півдні Африці. Варто відзначити, що багато наших туристів вже мають невелике уявлення про Мадагаскар, завдяки популярному однойменному серійного мультфільму . Це жаркий клімат, екзотичні тварини і велика наявність зеленої рослинності. Багато любителів анімації, подивившись мультик, поспішили разом зі своїми дітьми за туристичними путівками в це чудове, з одного боку, і загадкове, з іншого, місце.

Тропічний клімат острова є великою принадою для туристів. Літня температура на Мадагаскарі коливається на позначці +30 градусів. Сніжної зими тут ніколи не буває. І все тому, що зимова температура не знижується відносно відмітки +15 градусів. Такі «зими» бувають справжнім порятунком для втомлених від холоду наших співгромадян.

На острові типова тропічна рослинність, яка для  туристів стане справжньою екзотикою. Особливий інтерес викликають мангрові дерева, які ростуть тут уздовж узбережжя.

До речі, про узбережжі. Острів омивається водами Індійського океану, купання в якому одне суцільне задоволення. Засмага тут виходить дуже гарна, кольору молочного шоколаду.

Близько 160 мільйонів років тому острів Мадагаскар відколовся від Африканського континенту, в слідстві чого тут з’явилися деякі види диких тварин, що збереглися і понині, яких не зустрінеш більше ні в одному куточку нашої неосяжної планети. Приміром, така тварина як гігантська черепаха мешкає тільки на Мадагаскарі. Крім гігантських черепах , на острові можна зустріти справжніх лемурів, мангустів, диких кішок.

Якщо з першого погляду здасться, що на острові ніхто не працює, і всі відпочивають, насолоджуючись сонцем, морем і чудовий кліматом, то це далеко не так. На острові Мадагаскар працюють трудівники. Тут дуже добре розвинене товарне виробництво, на острові обробляють товарні культури – кава, ваніль, гвоздику, перець, цукровий очерет, тютюн. До того ж тут варять пиво (тут є свої пивоварні!), варять цукор і роблять смачні м’ясні консерви. Можна не тільки спробувати місцеву продукцію на туристичних екскурсіях, а й прикупити з собою вподобані продукти в якості сувенірів.

Ще однією «приманкою» для туристів є місцеві природні пам’ятки, які дуже різноманітні. На Мадагаскарі є багаті родовища дорогоцінних і напівкоштовних каменів. Любителі красивих каменів залишаться дуже задоволеними широким вибором асортименту і зможуть придбати на пам’ять чарівні прикраси.

Одні туристи люблять природні камінчики, а інші – природню красу. Острів Мадагаскар порадує таку категорію туристів своїми чарівними озерами, вражаючими водоспадами, дивовижними гейзерами. Озера на острові утворилися в кратерах вимерлих вулканів .

Як бачите, острів Мадагаскар дуже цікавий для відвідування туристами. Тут можна відкрити для себе масу всього нового. Кращими спогадами про поїздку стануть фотографії, які на тлі місцевої природи виходять яскравим, барвистими і незвичайними.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: