Відпочинок на Мальдівах.

У житті кожного з нас настає момент, коли раптом розумієш , що необхідно щось змінити. Те, що є, вже не приносить радості, позитивні емоції залишилися в минулому. Депресія – зворотний бік нашої занадто насиченою інформацією, роботою, проблемами життя. Засіб одне – подорож.

Є на нашій планеті унікальні містечка, де можна забути про все, окрім того, що життя прекрасне, і хочеться нею насолоджуватися. Не випадково Мальдіви навіть у період жорстокої кризи залишаються дуже популярним курортом. Тут можна повністю абстрагуватися від реальності, занурившись у дивовижну, неприродну для звичайного міського жителя, красу, якою Мальдіви щедро обдарувала природа. Ті, хто вже побачив, як прекрасні Мальдіви в бірюзовому обрамленні Індійського океану, як над островом мерехтливим вогнем горять найяскравіші зірки, мріють про одне: повернутися сюди.

Коли вже питання подорожі вирішене однозначно, слід подбати про те, щоб відпочинок на Мальдівах був максимально приємним. У цього завдання кілька рішень, залежно від того, яку мету переслідувати. Якщо передбачуваний відпочинок на Мальдівах увазі, перш за все, дайвінг, то це задоволення – цілорічне, але краще – квітень або листопад. Це період міжсезоння, коли туристів менше, ніж зазвичай, путівки дешевше, а вода особливо прозора. Найбільш бажаним відпочинок на Мальдівах буває в період європейських новорічних свят: це найкращий подарунок, а час з грудня по квітень – найкраще для придбання чудесного острівної засмаги. Правда, в цей період ціни на тури зростають, місця в готелях необхідно бронювати заздалегідь. Останнім часом все більше входить в моду поєднувати відпочинок на Мальдівах з весільною подорожжю. 

Наступне питання, над яким доводиться ламати голову: яким чином організувати все так, щоб витягти максимум задоволень. Існує три способи організації поїздки.

Через посередництво туроператора або турагентства і самостійний пошук найкращих варіантів. Туроператор – це організація, безпосередньо складова турпакет для клієнтів, в який входять договори з авіакомпаніями, готелями, екскурсійними бюро, страховою компанією, агентами за кордоном і т.п.

Але, як правило, “ближче до народу” турагентства, посередники . Саме у них найчастіше тури на Мальдіви і купують, тому що вони, будучи представником туроператора, беруть на себе додаткові зобов’язання.

Ще на користь того, що тури на Мальдіви таки краще вибирати в турагентствах, говорить той факт, що відомі турагентства прагнуть співпрацювати з надійними туроператорами, намагаючись уникнути непотрібних ексцесів. До того ж, турагентства – більш гнучкі структури, іноді тури на Мальдіви передбачають пошук компромісних рішень.

Існує думка, що тури на Мальдіви у туроператора коштують дешевше. На перший погляд, це саме так. Адже турагентствам, як посередникам, платять комісійні. Але, по-перше, ця сума не така велика, особливо в періоди знижок. По-друге, це гарантує індивідуальний підхід і турботу про те, щоб клієнт був усім задоволений. Адже зараз існує дуже жорстка конкуренція на ринку туристичних послуг. До того ж, турагентства, на відміну від туроператорів, можуть запропонувати скористатися послугами чартерних рейсів, що значно скоротить вартість подорожі.

Варіант самостійної подорожі на Мальдіви – для дуже досвідчених туристів. Звичайно, це можливість економії – нікому не доведеться платити комісійні. Але для того, щоб самостійно знайти кращий варіант перельоту, забронювати місця в готелі і т.п., потрібно витратити не один день. Сьогодні, коли в Інтернеті можна знайти всю необхідну інформацію, технічні деталі організації поїздки, напевно, краще довірити фахівцям .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: