Відпочинок на Шацьких озерах!

На Україні чимало прекрасних місць для відпочинку на природі. Одні з них популярні серед туристів більше, інші – менше. Шацькі озера – місце, не так добре відоме серед мандрівників. Пропонуємо вам дізнатися трохи більше про цю частину України.

Одне з таких місць – Шацькі озера. Тридцять мальовничих водойм розташовані в Любомильського і Шацькому р-нах Волинської області, між красивими річками Прип’ять і Західний Буг. Найбільш популярні місця тут – озера Світязь та Пулемецьке. Про озеро Світязь взагалі варто поговорити окремо. Цей природний водойму займає площу 27,5 кв.м., він глибше Азовського моря. Причому вода в ньому настільки чиста, що без зусиль можна розгледіти дно і риб та інших водних мешканців.

Влітку озеро добре прогрівається. Клімат у Волинській області такий, що купальний сезон тут відкривається приблизно в кінці травня – початку червня.

Відпочинок на Шацьких озерах у багатьох українців напряму асоціюється з риболовлею. Тут є всі умови для того, щоб приємно провести час з вудкою і привезти додому непоганий улов. Благо риби в озерах водиться понад 30 різновидів. Власне, на Шацькі озера навіть не обов’язково їхати зі своєю вудкою. Місцеві пункти прокату за невелику плату нададуть рибалкам весь необхідний інвентар, включаючи човни.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: