Відпочинок в Амстердамі.

Амстердам – <="font-family: 'Cambria Math','serif'; mso-bidi-font-family: 'Cambria Math';">​​<="mso-ascii-font-family: Calibri; mso-hansi-font-family: Calibri; mso-bidi-font-family: Calibri;">один з найбільш особливих і, безсумнівно, ексцентричних європейських міст. Він прекрасний своїми будиночками 17 століття і численними водними каналами. Незважаючи на те, що тут зберігся шарм старого маленького містечка,архітектурна прогресивність і винахідливість жителів ні в кого не викликає сумніву. У столиці Нідерландів все знаходиться по сусідству, обійти місцеві пам’ятки можна, не користуючись ні послугами таксі, ні громадським транспортом.
 
Площа Дам
 
У місті каналів обов’язково треба відправитися на водну прогулянку або прокататися на велосипеді по вузьких вуличках. Рано чи пізно ви обов’язково потрапите на площу Дам, де весь час товпляться туристи. На ній височить Національний монумент – <="mso-ansi-language: UK;"> зведений у пам’ять про загиблих у Другій Світовій Війні, а навпроти розташовані найкрасивіші будівлі Королівського Палацу і Нової церкви.
 
Музеї
 
Амстердам – <="font-family: 'Cambria Math','serif'; mso-bidi-font-family: 'Cambria Math';">​​<="mso-ascii-font-family: Calibri; mso-hansi-font-family: Calibri; mso-bidi-font-family: Calibri;">місто, де народжується новий зухвалий дизайн, але при цьому довгий час існує найсильніша школа класичного живопису, тому просто не можна обійти увагою його музеї та галереї. У самому центрі міста розташований будинок-музей Рембранта. Тут художник жив і працював протягом 20 років. Загляньте в музей Ван Гога і спробуйте простежити,як змінюються фарби в його роботах, які вивішені в залах хронологічно. За сучасним мистецтвом вирушайте в знаменитий Стейделік-музей.
 

Район Східних доків
 
Морський порт Амстердама – Район Східних доків – це немов проект майбутнього столиці Нідерландів. Його вулиці на відміну від центру відбудовані в сучасному архітектурному стилі. Тут можна помилуватися білосніжними лайнерами і потрапезувати в жвавих барах і ресторанах.
 
Райони свободи
 
У столиці Нідерландів склалася репутація місця, де можна все: тут танцюють під техно, курять легалізовану марихуану і навідуються на квартал червоних ліхтарів. Щоб переконатися в вищесказаному,треба зазирнути в райони Аудезайдс Форбурхвал і Аудезайдс Ахтербурхвал.
 
Немо та Артіс
 
Дорослим і, особливо, дітям сподобається в науковому центрі НЕМО, де можна зайнятися «веселою» наукою, а також в зоопарку «Артіс». В останньому відтворили шматочок амстердамського каналу, який населили місцевими рибами, а для правдоподібності додали предмети, які нерідко кидають у воду туристи: пляшки, битий посуд і т.п.
 
Ринки
 
Гуляти по відкритих ринків в Амстердамі особливе задоволення, їх тут багато і вони абсолютно різні. Свіжі домашні продукти можна придбати на Ноурдемаркті, куди з’їжджаються фермери з усієї країни; найкращі оселедці продається на ринку Алберт-Кауптмаркт; для поповнення гардеробу добре підійде блошиний ринок Ватерлоуплейн, ну, а за знаменитими голландськими тюльпанами варто вирушити на Блюменмаркт, хоча на ньому можна знайти ще безліч інших квітів з усього світу.
 
Цивілізований шопінг
 
Любителям шопінгу пряма дорога на квартал дев’яти вуличок з його незліченною кількістю магазинчиків, бутиків, галерей і крамниць, де можна купити все: від традиційних подарунків-сувенірів до останніх колекцій модних дизайнерів. Вигідні збірні вантажі з Європи допоможуть швидко і зручно доставити всі покупки в потрібне місце.
 
Відпочинок на природі
 
Ну а, втомившись від суєти, можна подихати чистим повітрям за межами міської смуги. Для цього потрібно сісти на велосипед і поїхати на південь уздовж річки Амстел або піти гуляти в найбільший парк міста – Вонделпарк.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: