Відпочинок в Канаді!

Блакитні кити, ведмеді грізлі, хокей і Ніагарський водоспад – тисячі туристів їдуть до Канади саме за цими речами, що стали за останні роки головними символами країни, нарівні з червоним кленовим листом. Ніде в світі не вдасться побачити і спробувати те, що пропонує Канада. Взяти хоча б прогулянку на катері по річці Ніагарі, під час якої люди виявляються прямо у пащі ревучого чудовиська – оточені з усіх боків лавинами падаючої води найпотужнішого в Північній Америці водоспаду!

У величезних національних парках Канади в умовах дикої природи можна сфотографувати ведмедів гризлі, лисиць і оленів карібу. Але головні кадри народжуються на острові Ванкувер, де об борти туристичних човнів труться спиною найпотужніші тварини планети – блакитні кити.

Всупереч поширеній помилці, Канада – зовсім не безликий сусід США. Численні іммігранти збирали країну по шматочках протягом декількох століть, перетворивши її на рай для франкофілів, так що якщо ви обожнюєте все французьке, але при цьому хочете побувати в Америці – вас чекають Квебек і Монреаль з їх фортецями, особняками і ресторанами.

Тим же, кому історія, фантастичні природні ландшафти і тваринний світ байдужі, Канада заготовила іншу розвагу – хокей, від якого божеволіють сотні тисяч північно-американців. Для канадців зал хокейної слави в Торонто – це храм, а сам хокей – їх релігія, тому, опинившись в Канаді, важко не заразитися спортивної лихоманкою, від якої не врятує навіть найміцніший іммунітет.

Цікавий факт

Найпопулярнішою людиною, народженою в Канаді, є актриса і модель Памела Андерсон – володарка одного з найрозкішніших бюстів планети. Це з’ясувалося в результаті опитування канадців, які обрали своїм героєм не легендарних хокеїстів Уейна Гретцкі і Маріо Лем’є, а «рятівницю Малібу». Памела народилася на острові Ванкувер, але вже на початку своєї кар’єри перебралася в США, де стала зіркою кіно і телебачення. Однак канадці пам’ятають про істинні корені зірки і досі вважають її своєю.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: