Батьківщина знаменитих мандрівників епохи Великих географічних відкриттів поки ще не стала країною масового туризму. Своїми пам’ятками: монастирями, особняками і старовинними кварталами з кривими вуличками вона створює враження маленької країни – репліки великих європейських сусідів – Франції та Іспанії.

Різнобарвні фасади будинків у старих кварталах Порту і Лісабоні також як і в Неаполі безсоромно ляскають на вітрі розвішані білизною. У місцевих ресторанчиках також готують рибу на грилі, і також смачно пахне спеціями.

Природа тут така ж щедра на зелень: пишні виноградники і товсті пальми, як гігантські ананаси, стирчать вздовж доріг – серпантинів.

В іншому Португалія не схожа на решту Європи. Велика частина узбережжя продувається всіма вітрами Атлантики. Захід гострими іклами скель нагадує холодні пейзажі Британських островів.

Південь – хоч і поряд з Іспанією, але не такий гламурний і соковитий.

«Китові» екскурсії біля Азорських островів – видовище більш вражаюче і приємне, ніж у тій же Ірландії чи скандинавських країнах.

Долина річки Доро хоч і схожа на знамениту французьку виноградну долину Луари, але роблять тут не вишукане вино, а найкращий у світі портвейн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.