Відпочинок в Єгипті!

Настала зима і холоди підштовхують людей вирушати в теплі краї. Це самий гарячий сезон для втомлених від морозів жителів нашої країни. Єгипет – найтепліша і сонячна країна для таких подорожей. Вічне сонце обігріє, дозволить розслабитися під теплими променями. Білий пісок численних пляжів здивує своєю чистотою, а готельний сервіс подарує незабутні хвилини комфорту. Хто не був в Єгипті – той не пізнав радість життя.

Зимові канікули в Єгипті

Якщо у вас є діти підліткового віку, то кращий час відпочинку початок їхніх шкільних канікул. Це дозволить не залишати їх одних в квартирі або у родичів, відповідно, ви не будете за них турбуватися. Відпочинок в Єгипті взимку з дитиною або дітьми не приносить незручностей. Ви можете займатися своїми справами, поки ваші донька чи син веселяться, так як там є безліч розважальних заходів, призначених саме для дітей.

Досвідчені аніматори надовго прикують увагу вашого чада до різних постановок. Також є величезна кількість різноманітних екскурсій, в тому числі і до великих пірамід. Дітям такі прогулянки підуть тільки на користь. Вони занурять їх у світ історії людства і відкриють найбільші таємниці. Катання на верблюдах додасть позитивних емоцій, що додасть позитиву у подальшому вирішенні вибирати для відпочинку саме цю країну.

Купівля путівок

Найчастіше люди летять до Єгипту саме взимку, так як холодну пору року ніхто не любить. Тому недорогі путівки краще знайти заздалегідь. Проблем з бронюванням виникнути не повинно, багато туроператорів знають, що зима – найпопулярніший сезон для жарких країн, і путівки заготовляють у великих кількостях. Але в будь-якому випадку варто поквапитися, краще бути одним з перших покупців, ніж в поспіху купувати останній квиток.

Запобіжні заходи під час відпочинку

У Єгипті дуже сухе повітря і спекотне сонце. Якщо ви маєте намір приймати сонячні ванни, то обмежте їх за часом. Сонячні опіки – вельми поширена проблема курорту. Людина може навіть не помітити і відчути опік, але незабаром вся поверхня шкіри починає горіти. Часом від цього бувають випадки тривалої госпіталізації. Відпочинок не повинен перетворюватися на катування.

Єгипет омивають два моря – Червоне і Середземне. У них є безліч небезпечних коралів. Тому, якщо ви зібралися купатися, то надягайте на ноги гумові шльопанці, щоб була можливість убезпечити себе і своїх близьких від отрути при наступі на корал. Пийте виключно бутильовану воду і не купуйте продукти на місцевих ринках. У Єгипті, як і в Індії, досі якість їжі та води досить сумнівна. Можна заразитися тими хворобами, які практично вимерли в багатьох цивілізованих країнах.

Жінка в Єгипті

У країні жаркого сонця всі жителі – мусульмани. Всі знають про їх строгі і часом жорстокі звичаї. Жінкам у Єгипті не слід пересуватися поодинці і носити відвертий одяг. Але не варто зовсім обмежувати себе в отриманні задоволень під час відпочинку. Головне – все робити в міру. Зрештою, ми приїжджаємо туди розслаблятися, а не підкорятися традиціям ісламської держави.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: