Відпочинок з дитиною на морі.

Пісчаний берег ідеально підходить для побудови замків, а морське повітря, збагачене йодом, необхідне і дітям, і дорослим. Тому відпочинок на морському узбережжі – найпоширеніший, але він ще й один з найнебезпечніших для маленьких дітей. На курорти приїжджають величезну кількість відпочиваючих. Це величезний ризик заразитися бактеріальної або вірусної інфекцією. Причому не тільки повітряно-крапельним, але і побутовим шляхом. Адже карапуз не буде сидіти на одному місці. Він прокотиться на атракціонах, познайомиться з кимось на майданчику. Хтось чхне, хтось з нежиттю. У солоної води є оздоровчий ефект.Але якщо ковтнути морської води, можна отримати отруєння. Причиною отруєння може стати навіть місцева вода. Виконуючи нескладні правила, можна уникнути цих неприємностей.

 
Для пиття і приготування їжі слід використовувати бутильовану воду.Фрукти і овочі треба ретельно мити і обполіскувати окропом, що б не зіпсувати відпочинок на морі з дітьми. Перед їжею обов’язково мити руки. Не пробувати фрукти з прилавка, не пригощатися печевом в пісочниці.
 
На відпочинку не варто скасовувати заборони на газовану воду, чіпси або батончики. Дитяча підшлункова залоза може неприємним чином відреагувати на це. У ресторанах і кафе дитині краще не їсти. Нічого не купуйте у пляжних торговців. Невідомо коли і як були приготовлені солодощі і морепродукти, як вони зберігалися. Алергічна реакція або гостре отруєння – ось що криється за нешкідливою покупкою!

Влітку в будь-яку погоду, особливо в сонячну погоду, голова дитини повинна бути захищена. Вмовляйте, змушуйте, але не дозволяйте малюкові ходити з непокритою головою.
 
На незнайомій місцевості за чадом потрібне око та око. Його потрібно уберегти від сонця і настирливих комах. Використовувати треба препарати, призначені спеціально для дітей,з непростроченим терміном придатності. Будьте обережні біля водойми.
 
Обов’язково повинна бути аптечка з жарознижуючим засобом, антигістамінним препаратом, йодом, лейкопластиром. Педіатри не рекомендують різко змінювати клімат дітям зі слабким імунітетом. Таким малюкам потрібен відпочинок в своїй кліматичній зоні. Ваше завдання – оздоровитися, а не захворіти!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: