Відпочинок з дітьми в Єгипті!

Вибір відповідного курорту для сімейного відпочинку у найпопулярнішій країні африканського континенту – Єгипті залежить від ряду факторів. По-перше, це вік дитини. Якщо сім’я їде на відпочинок з маленькою дитиною від одного року до чотирьох років, то в такому випадку краще буде батькам зупинити свій вибір на спокійних і тихих курортних місцях Єгипту. Курорти Макаді Бей і Сома Бей, які знаходяться в декількох десятках кілометрів від Хургади – саме вірне рішення. Тут затишно, тихо, спокійно, комфортно. Вам не заважатимуть ночами гучні звуки дискотек, які, наприклад, вважаються звичайною нормою на курорті Шарм-ель-шейх . 

Курорт Шарм- ель- шейх більше підійде для тих сімей, в яких є діти підліткового віку. Цей курорт вважається головним центром молодіжного туристичного відпочинку в Єгипті. Тут весело, шумно і цікаво. Саме в Шарм- ель-Шейху ви знайдете безліч розважальних центрів, дискотек, ресторанів, кафе і барів.

А ось курорт Хургада, можна сказати, універсальний. Він походить всім сім’ям незалежно від віку дітей. Тут є чудові готелі для сімейного відпочинку, з хорошим сервісом, чудовою кухнею, чудовою анімацією. Хороший цей курорт ще й тим, що тут знаходяться чудові пляжні місця. І на відміну від гальки, яка характерна для пляжів Шарма-ель-шейха, тут практично скрізь піщані пляжі. До того ж, вхід в море не обмежується коралами, які «розсіяні» практично по всьому береговому узбережжю. А це, погодьтеся, дуже зручно для дітей. Їм є, де поплавати і пограти в морській воді біля узбережжя. А от батькам не варто побоюватися про те, що їх дитина може подряпатися про жорсткі корали.

Варто також відзначити, що відпочинок в Хургаді відноситься до розряду самих демократичних цін і розрахований на будь-який розмір гаманця.

Вартість туристичної путівки – ось другий фактор, від якого залежить вибір курорту в Єгипті для сімейного відпочинку. Якщо сім’я розраховує на економний бюджет сімейного подорожі, то тоді ідеальним варіантом стане Хургада. Саме тут можна отримати хороший туристичний сервіс за найбільш прийнятними цінами. У Хургаді більшість готелів розраховане на сімейний відпочинок. Готелі Хургади пропонують не тільки смачні дитячі меню, а й цікаві розважальні та спортивні програми для відпочиваючих в готелях дітей.

Для сімейного відпочинку, розрахованого на дорожчий бюджет, ідеально підійде курорт Шарм- ель-шейх. Цей курорт вважається найкращим в усьому Єгипті і визнаний міжнародними комісіями як курорт європейського рівня. Тут сконцентровані всі кращі готелі, які в основному категорії чотирьох і п’яти зірок. Шарм-ель-шейх – це дивовижний курорт, який всім своїм виглядом схожий на казку Шахерезади. У Шарм- ель-Шейху високорозвинена туристична інфраструктура. 

Сімейна поїздка в Єгипет за відмінним дайвінгом – ось третій фактор. Якщо ви хочете не тільки позасмагати на пляжі, скупатися в морі, подивитися піраміди фараонів, але і також здійснити занурення під воду і зайнятися дайвінгом, то вам потрібно вибрати відповідний курорт. Кращі курорти для занять дійвінгом в Єгипті – Марса Алам, Дахаб, Шарм-ель-шейх і Хургада. Саме в цих місцях ви знайдете цікавих і незвичайних морських мешканців, побачите всю красу єгипетського підводного світу в повному масштабі. Отже, враховуючи все це, ви зможете вибрати свій найкращий курорт для відпочинку з дітьми.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: