Використання чаю в домашньому господарстві!

Чай, який багато людей люблять пити на сніданок, може бути не тільки смачним напоєм, але також корисним засобом для усунення запахів і плям. Ми розповімо вам про 7 несподіваних способів використання чаю в побуті.

Для усунення запахів.

На відміну від дешевих освіжувачів повітря, чайне листя поглинають неприємний запах, а не маскують його. Додайте в чайний пакетик трохи кориці, м’яти і лимона, покладіть його в шафу або салон автомобіля для приємного аромату.

Для добрива рослин.

Закопайте в горщик з рослиною листя з використаних чайних пакетиків. Чай містить невелику кількість азоту, який виступає в якості добрива. Після поливу рослини поживні речовини з чаю будуть надходити в грунт.

Для зняття почервоніння.

Заповніть пляшечку пульверизатора охолодженим чорним або зеленим чаєм, злегка розпороште розчин на обличчя і дайте висохнути. Антиоксиданти з чаю заспокоять суху роздратовану шкіру.

Для очищення каміна.

Висипте одну або дві чашки чайного листя на попіл в каміні. Вологі листя не дозволять попелу і пилу розлетітися по всій кімнаті, коли ви будете прибирати камін.

Для відновлення волосся.

Змочіть охолодженим свіжоприготовленим чаєм пасма волосся і залиште на десять хвилин. Цю процедуру слід виконувати до використання шампуню або кондиціонера. Щоб стимулювати ріст волосся, слід використовувати зелений чай, а чорний чай додасть їм блиск.

Для миття посуду.

Заповніть брудну каструлю або сковорідку гарячою водою. Киньте туди кілька використаних чайних пакетиків і залиште на ніч. Дубильні кислоти з чаю допоможуть очистити посуд від жиру.

Для видалення плям.

Щоб видалити плями від їжі або напоїв з білої скатертині, замочіть брудну річ в чайному розчині. У великій каструлі з киплячою водою потримайте пакетики чаю протягом 20 хвилин (1 пакетик чаю слід використовувати на одну кружку води). Занурте в цей розчин тканину і залиште на деякий час. Пляма зникне.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: