Вільні стосунки!

Вільні стосунки вважаються модною тенденцією сучасного світу. Особливо це актуально для молодих пар, які жадають новизни, намагаються позбутися нудьги і не хочуть втрачати свою свободу.
 
Але чи прийнятні такі відносини в сімейному житті? Чи можуть вони зробити щасливими обох партнерів?
 
Вільні відносини – це відносини, де чоловік і жінка домовляються, не пред’являти один до одного претензій, ревнувати, дорікати, вимагати («Ти мій, але можеш робити все, що хочеш»).

З одного боку, розумієш, що це здорово. У тебе є партнер, але тобі не треба міняти свій спосіб життя, звітувати перед ним і відмовляти друзям в посиденьках. Приємно усвідомлювати, що тобі довіряють, дозволяють жити, як хочеш, і не обмежують свободу.
 
Але інша сторона не така райдужна, адже тобі потрібно дозволяти аналогічну свободу партнеру. Ось тут починають проявлятися почуття власності та самолюбства. Ти можеш сказати: «Мила чи милий розважайся, як хочеш! Фліртуй, якщо тобі так хочеться!». Але в глибині душі тебе буде мучити ревнощі і страх.
 
Плюси вільних стосунків
 
Необтяжливість. Кожен з партнерів підсвідомо розуміє, що відносини можна в будь-який момент розірвати і цей факт не обтяжує.
 
Відсутність залежності. Такі відносини мають на увазі виключення ревнощів, образ, претензій і докорів.
 
Всі ці плюси гарні по відношенню до себе. А ось коханої людини підсвідомо хочеться тримати на короткому повідку.
 
Мінуси вільних відносин
 
Велика можливість втратити партнера. Вільні стосунки надають можливість флірту. Де є флірт – можлива симпатія. Де є симпатія – можлива нова любов.
 
Недовговічність. Рано чи пізно одному з партнерів захочеться більшого, а інший не зможе цього дати.
 
Моральні підвалини. Важко перебороти себе і генетично закладені почуття власності, ревнощів. Вільні стосунки все ще засуджуються суспільством і вимагають психологічної підготовленості.
 
Стреси. Як би не домовилися партнери, з приводу свободи у відносинах, рано чи пізно з’являться недомовленості, взаємні докори, невдоволення і, як наслідок, стресові стани. Особливо, якщо партнер використовують надану свободу «на повну котушку», а ви ні.
 
За статистикою, вільні стосунки більше пропонують сучасні жінки. Вони хочуть робити кар’єру, насолоджуватися життям, мати партнера (чоловіка), але не обмежуватися стінами будинку і сім’ї.
 
Чоловіки охоче підтримують цю ідею. Їм дуже приємно відчувати себе вільними, маючи офіційну партнерку (дружину), яка до нього не пред’являє ніяких вимог. Але коли справа доходить до жінки, чоловік починає розмірковувати про цінності життя, жіночому призначенню і не може так легко надати свободу своїй коханій. Виходить: йому можна, а їй не можна (ну якщо тільки трохи). У таких ситуаціях вільні стосунки втрачають свій сенс. Один з партнерів (частіше чоловік) хоче таким чином прикрити своє бажання «ходити наліво», не дозволяючи того ж жінці.
 
Спочатку всі вільні стосунки будуються на взаємній повазі, домовленості та пріоритетності партнерів, але поступово вони починають приносити дискомфорт. Більшість психологів вважають, що такі відносини не можуть довго існувати, тому що в кожній людині закладений природний інстинкт власності. Рано чи пізно цей інстинкт проявиться і конфліктів не уникнути.
 
Але вільні стосунки часто зміцнюють союз. Яким чином? Все просто. Солодший заборонений плід. Якщо дружина (чоловік) не дозволяє партнеру свободу у відносинах, то йому хочеться «згрішити», щоб випробувати екстремальні емоції і адреналін. Але варто встановити вільні стосунки, як всі розваги втрачають привабливість – адже вони стають доступними.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: