Висип на попі у дитини!

Роздратування на попі у дитини має самі різні причини виникнення. Однією з причин цієї неприємності стає використання підгузників, які викликають алергію на шкірі, і провокують попрілості. Шкіра на попі у дитини знаходиться постійно у вологому стані, а доступ повітря до неї обмежений. Це і обумовлює появу опрілостей.
 
Спочатку шкірні покриви просто виглядають почервонілими, потім, якщо не вживати заходів, процес йде далі – на шкірі виступають дрібні прищики, вони дуже болючі, і починають доставляти малюкові неприємності. Порушується загальний стан дитини, він відчуває біль, йому некомфортно, немовля починає плакати. В область пораження не можна допустити проникнення інфекції, необхідно терміново вживати заходів, щоб процес не загострювався, шкіра у дитини при цьому може відставати, утворювати мокнучі поверхні, і навіть кровоточити.
 
Роздратування на попі у дитини може бути викликано зовсім іншою причиною – наприклад, реакцією на побутову хімію. Це може бути мило, пральний порошок або кондиціонер для білизни.
 
Висип часто викликає також пінка для вмивання або крем. Якщо дитина перебуває на грудному вигодовуванні, не можна не врахувати склад їжі, яку вживає мама. Можливо, процес хворобливого стану шкіри на попі малюка, безпосередньо пов’язаний з алергією на грудне молоко, якщо мама вживає алергенні продукти – копчені страви, помідори, рибу.
 

Також алергію здатне викликати коров’яче молоко, якщо жінка вживає його у великих обсягах. Саме з цією метою лікарі рекомендують збільшувати склад продуктів в раціоні годуючої матері поступово. Алергію може спровокувати фарба, яку вживають для дитячого одягу і пелюшок. Матеріали, з яких виготовляють іграшки, так само зможуть сприяти проблемам зі шкірою малюка.
 
Якщо подразнення на попі у дитини відбувається від алергії, то шкірні покриви малюка страждають і на інших ділянках тіла – пахвах, животі і щічках.  При виникненні подібних реакцій на шкірі потрібно звернутися до педіатра, лікарі рекомендують усунути причини виникнення хворобливого стану дитини. Слід змінити засоби для догляду за шкірою дитини і вживати підгузники іншої марки, провітрювати кімнату дитини. Після провітрювання кімнати малюка, корисно буде залишати його хвилин на 15-20 без підгузника, щоб у цей час потерпіла шкіра підсихала .
 
Мамі потрібно буде переглянути свій раціон і дотримуватися дієти, поступово вводячи нові продукти, і спостерігаючи, як реагує на введені продукти малюк.
 
Добре допомагають від проблем з шкірними висипаннями ванни з травами – ромашкою і лавровим листом. Траву для ванни готують наступним чином: 5-6 столових ложок ромашки і стільки ж лаврових листів заливають одним літром гарячої води. Трав’яний настій буде готовий через 2 години. Його потрібно додати у ванну з теплою водою для купання дитини. Антисептичний і протиалергенні властивість цих трав допоможе малюкові швидко вилікувати висипання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: