Віскі!

Віскі – міцний спиртний напій ( 43 – 45°), поширений в Шотландії, Англії, Ірландії, Канаді та Сполучених штатах. На полиці наших магазинів цей напій потрапив порівняно недавно, проте вже отримав прихильників серед наших споживачів спиртних напоїв. Деякі вважають наявність віскі у власному барі показником престижу і респектабельності. Втім, можливо не всі знають про традиції вживання цього напою.Віскі – предмет національної гордості шотландців. В англійській мові навіть існує два способи написання цього слова: «whisky» – шотландське віскі і «whiskey» – всі інші віскі. Шотландське віскі в свою чергу, ділять на одне солодове – продукт однієї винокурні, на основі тільки ячмінного солоду, і змішане – суміш солодових віскі, приготованих на різних винокурнях .

Щоб перевірити якість віскі, налийте декілька крапель в келих і довго вдихайте аромат, щоб відчути всі нюанси. Вилийте напій з келиха і почекайте, поки келих висохне. Якщо запах залишається незмінним, то це віскі високої якості.

Зберігають пляшки віскі у вертикальному положенні так, щоб напій не торкався пробки.

Віскі рекомендують пити віскі при температурі 18 – 20° С, якщо ж температура нижче, то аромат напою не відчувається, а якщо вище – запах алкоголю буде занадто вираженим.

Віскі вживають з додаванням води або содової, або кубиками льоду. У будь – якому вигляді його п’ють з прозорих склянок циліндричної форми з товстим дном, простота і елегантність яких підкреслюють достоїнства самого напою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: