Вівсяна дієта!

Вівсянка дає нам нашу частку вітамінів, мінералів і антиоксидантів, які наш організм потребує кожен день, щоб нормально функціонувати. Вівсянка також є хорошим джерелом білка, складних вуглеводів і заліза. Вівсянка містить поживні речовини і клітковини, та може допомогти вам зменшити апетит, втратити вагу і боротися з деякими видами раку. Якщо втрата ваги повинна підтримуватися протягом тривалого часу, то також буде необхідно звернути увагу на інші аспекти харчування і способу життя.

Дотримуючись суворого 30- денного курсу, вівсянку їдять тричі на день. Ви зможете втратити 2-5 кг. на тиждень, якщо будете харчуватися правильно.Інструкції:

1. Їжте цільні вівсяні пластівці, які не обробляються або вівсяну каші на початковій стадії. Не їжте оброблені закуски вівсянки або мюслі протягом перших семи днів дієти. Якщо ви хочете пити молоко з вівсянкою, використовуйте менше 1/2 склянки, і переконаєтеся, що молоко знежирене. Тримайте споживання калорій від 900 до 1200 в день. Запишіть в блокнот, що ви їсте. 

2. Дотримуйтесь вівсяної дієти протягом наступних 30 днів. Ви також можете з’їсти вівсянку швидкого приготування, але не забудьте зберегти вміст жиру і цукру нижче 60 відсотків від загальної кількості їжі. Тримайте споживання калорій від 1000 до 1300 калорій в день.

3. Між сніданком і обідом, можна вживати 1/2 чашки фруктів, таких як чорниця, полуниця, банани, яблука, апельсини і виноград без кісточок. Між обідом і вечерею, дозвольте собі 1/2 чашки свіжих, сирих овочів, таких як морква, селера і зелений перець скибочками. Тримайтеся подалі від динь і продуктів, які містять високий вміст крохмалю, такі як картопля.

4.Для ефектного схуднення потрібно пити багато води. До трьох літрів на день. Ефект буде видний зовсім скоро.

5.Через 30 днів з початку дотримання дієти, ви можете поступово відучити себе від продуктів, які містять низький склад жирів, включаючи вівсянку. Дозвольте собі з’їсти повну порцію фруктів і овочів з кожним прийомом їжі. Продовжуйте тренуватися і пити багато води.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: