Визначні пам’ятки Гоа.

Гоа не випадково улюблене місце відпочинку туристів усього світу. На цьому курорті відпочивати і набиратися вражень можна цілий рік, але особливо відповідний для цього час з жовтня по травень. Тури на Гоа можуть дозволити собі не тільки мільйонери, але й люди із середнім достатком, а також безтурботні студенти всіх країн. Північний Гоа, за своїми низькими цінами і демократичним поглядам якраз підійде для нізкобюджетніков. Тут немає білого піску на пляжах і вода не така прозора, зате весело, багато молоді та музики в стилі «Goa-trance». На Північному Гоа курорти не такі фешенебельні, але є абсолютно відокремлені місця, практично не порушені цивілізацією – Тіракол. Крім того, для спокійного відпочинку підійдуть курорти Морджім, Арамбол, Ашвем. Найбільшу популярність в північній частині регіону мають пляжі Вагатор і Анжуна. Користуються популярністю численні нічні клуби в Калангуте і Баге. Анжуна знаменитий «блошиних» ринком, на якому можна придбати вироби місцевих ремісників з дерева, бронзи, срібла. Численні бари і кафе. На південь Гоа їдуть відпочивати «великі» люди. Тутешні курорти комфортабельні, мають здебільшого відмінні пляжі з абсолютно прозорою водою, білим пісочком і відмінною інфраструктурою. Готелі оточені садами і носять статус в «п’ять зірочок». Вважається, що найкращі пляжі півдня і фруктові сади розташовані на курорті Маджорда.
Природа прекрасна у будь-якій його частині: гаї з пальм, сади, лагуни, озера, мангрові зарості, водоспади, екзотичні тварини, священні корови на вулицях і нескінченні плантації.
Столиця Гоа – Панаджі, відбудована в португальському стилі. Квартал Фонтейнес настільки старий, що пам’ятає перші португальців. Чудово зберігся палац Аділ Шаха, нині будівля для адміністрації. Варто подивитися стару церкву, в якій молилися перед виходом у море моряки, каплицю св. Себастьяна, Ларго де Ігреж. На сьогоднішній день Панаджі зберегла свої вузькі вулички, лише додавши в пейзаж маленькі затишні кафе та магазинчики. Особливою популярністю користується Старий Гоа, що зберіг безліч пам’ятників старовини, включаючи церкву св. Франциска Ассізького та храм св. Катерини. Окремо відвідують Понду-місто храмів індусів. Особливо відвідувані храми Шантадурга і Махалса, і плантації спецій. Картнатаку варто відвідати, щоб побачити старий Гокарна і Ом – перлину серед пляжів Гоа.

Більшу частину регіону займають парки, які охороняють приголомшливу природу і унікальних тварин. В першу чергу туристи прагнуть відвідати «молочний океан» Гоа – водоспад Дудхсагар. Це чудо природи з висоти в 603 метра ллє білу воду. Маленький за розмірами заповідник Бондла з ботанічним садом прекрасне місце відпочинку для сімей з дітьми: тут є дитяча ігрова кімната, а на маленькому потязі можна проїхати по всій території, спостерігаючи з вікна життя тварин. Плантації біля Савоя вражають різноманіттям флори: хлібні і грейпфрутовий дерева, тютюн, папайя, мускатний горіх і горіхи кеш’ю. У Маргао бажаючі можуть відвідати печери з унікальними фресками на стінах. У Південному Гоа розташовуються центри індійської медицини, знамениті своїми масляними масажами. Крім усього, тури на Гоа приваблюють шанувальників водних видів спорту. Тут є віндсерфінг, кайтинг, дайвінг, здаються в оренду яхти.
Однією з головних визначних пам’яток Гоа є місцева їжа: риба, омари і креветки. Велика кількість ресторанів з кухнями Китаю, Тайланду, Індії та Тибету до послуг найвередливіших гурманів. Це ідеальне місце відпочинку для всіх, незважаючи на вік і товщину гаманця.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: