Властивості кави!

На сьогоднішній день кава по праву вважається одним з найулюбленіших напоїв людей. Деякі можуть обійтися всього лише однією чашкою в день, а хтось не може прожити без кави і кілька годин. Кофеїн може приносити як користь, так і шкоду для людського організму, тому багатьох цікавить питання – чи безпечно вживання даного напою? Давайте ж розберемося, в чому полягає користь і шкода кави.

Користь кавиІснує безліч досліджень, які доводять, що користь кави – це не міф, а реальність. Корисні властивості кофеїну здатні надавати сприятливий вплив на людський організм, яке виражається:

1) у збільшенні репродуктивної функції у чоловіків;

2) у профілактиці хвороби Паркінсона ;

3) в допомозі в зниженню ваги ;

4) у поліпшенні травлення;

5) у запобіганні діабету ;

6) у запобіганні ракових захворювань і ін.

Всього лише дві чашки кави в день можуть зменшити ризик виникнення раку печінки, підшлункової залози, прямої і товстої кишки. Щоб запобігти приблизно на 50% можливість виникнення діабету, чоловікам необхідно щодня випивати 3 невеликих чашок кави. Така ж кількість даного напою, випитого за один день, знижує ризик виникнення діабету у жінок приблизно на третину.

Крім цього, кофеїн часто використовують в медицині:

1) при інфекційних захворюваннях;

2) при спазмах судин;

3) при захворюваннях, які вражають центральну нервову систему;

4) при недостатності серцево-судинної системи.

Давно відомо, що вживання кави сприяє зниженню зайвої ваги. Всього лише одна чашка кави, випита перед початком аеробних занять, збільшить ефект на третину. Вся справа в тому, що при фізичних навантаженнях, кофеїн змушує наш організм використовувати в роботу саме жири, що

накопичуються, а не вуглеводи.

Шкідлдиві властивості кавиОтже, з користю все ясно, тепер же, давайте подивимося, якої шкоди кава може нанести нашому організму. Поганий вплив кофеїну на організм виявляється в наступному:

1) викликання фізичної залежності ;

2) шкода для серця ;

3) розхитування психічного здоров’я;

4) негативний вплив на нервову систему;

5) величезної шкоди для організму вагітної жінки і її плоду.

Варто відзначити, що відчутної шкоди для здоров’я кофеїн завдає лише тоді, коли його вживають у великих обсягах (більше 5 чашок щодня). В інших же випадках, впливу кави на організм для кожної людини індивідуальний, і перш ніж вживати даний напій у своєму раціоні, краще проконсультуватися з лікарем. Корисні властивості кави реально можуть вам допомогти, тому, якщо лікар дозволяє вам приймати цей напій, не втрачайте можливості поліпшити свій стан.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: