Водна дієта.

Спалювати зайву вагу нам допомагає збалансована вода. Вона виводить з організму токсини, які сприяють накопиченню жирових відкладень.
 
5 правил водної дієти:
 
1. Прокинулися – випийте склянку води (У воду можна додати свіжий лимонний сік. Пити краще маленькими ковтками. Це наповнить вологою всі клітини травної системи і допоможе ефективніше вивести з організму продукти розпаду).
 
2. Склянка води за 30 хвилин до сніданку (Він допоможе клітинам активно поглинати поживні речовини. Запам’ятайте, що під час сніданку або відразу після нього воду пити не можна).
 
3. Склянка води за 1 годину до обіду (Наступний раз пити воду треба за годину до обіду. Це активізує травні соки, що забезпечує швидке і природне перетравлення. Під час обіду або відразу після нього воду пити не можна).
 
4. Вода перед вечерею (Через 2,5 години після обіду необхідно випити ще склянку води. Далі до вечері ви можете пити воду по потребі. Однак під час вечері і відразу після неї воду пити не можна).
 
5. Головне правило – для дієти підходять не будь-яка вода (Ефект від неї буде, якщо використовувати чисту питну воду).
 
Дотримуючись цих нескладних правил, ви допоможете організму позбавитися від зайвих кілограмів. По досягненню своєї комфортної ваги просто продовжуйте вживати чисту воду згідно з графіком. Таким чином ви закріпите результат схуднення і нормалізуєте процес травлення, порушення якого і приводить до надмірної ваги.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: