Ворожіння на Івана Купала!

Ніч Івана Купала – з 6 на 7 червня – по праву вважається однією з найзагадковіших в році. Здавна наші предки вірили, що з появою сутінків можливі будь-які чудеса. Недарма в цю ніч прийнято здійснювати різні обряди, а також ворожити на майбутнє і судженого. Найцікавіші ворожіння ми зібрали в нашому матеріалі.

В ніч на Івана Купала з 6 на 7 червня наші бабусі робили спеціальні обряди і ритуали, а також ворожили на судженого і майбутнє. Ось кілька найпростіших і швидких способів зазирнути в майбутнє і дізнатися, що тебе чекає.

Читайте також: Івана Купала!

Ворожіння на Івана Купала на квітах

Це ворожіння прийнято здійснювати в ніч з 6 на 7 липня. Підготуй таз з водою і дві квітки (тільки головки), бажано ромашки. Одна квітка символізуватиме тебе, інша – твого коханого. Опусти квіти на воду і пусти їх «у плавання». Якщо квітки будуть плавати поруч – бути весіллю, якщо порізно – можливі сварки або навіть розлука.
ворожіння на Івана Купала
Ворожіння на Івана Купала на воску

Для цього гадання на Івана Купала тобі знадобляться свічка, металева ємність або ложка і ємність з водою. Спочатку розтопи свічку. Коли вона повністю розтане, вилий його в воду. За формою, яку придбає віск, і прийнято судити про своє майбутнє. Наприклад, свічка або кільце означають швидке весілля, зірка – удачу, квітка – нового шанувальника, а серце – міцну любов; смуги говорять про приємну подорож, хвилеподібна фігура символізує виконання бажань і т.п.

Ворожіння на Івана Купала в ніч з 6 на 7 липня на вінку

Зазирнути у своє майбутнє на Івана Купала допоможе і обряд з вінком. Зроби вінок своїми руками (бажано з польових трав), а ввечері пусти його на воду. Це ворожіння на Івана Купала на кохання і заміжжя підходить тим, у кого поруч з будинком є ​​водоймище. Воно «розповість» про те, чи буде найближчим часом весілля або, навпаки, розлука з коханою людиною. Якщо вінок потоне, в майбутньому році весілля чекати не доводиться.

Читайте також: Свято Івана Купала.

Ворожіння на Івана Купала на кульбабі

Одне з найпростіших ворожінь на Івана Купала на бажання. Подуй на дозрілу кульбабу. Якщо «парашутик» розлетиться, бажання незабаром збудеться, якщо «полетить» тільки половина – збудеться, але не дуже скоро. Якщо ж розлетиться тільки менша частина, бажання не збудеться.
ворожіння на Івана Купала 2
Ворожіння на Івана Купала на листку дерева

Щоб дізнатися, що очікує тебе в майбутньому, зірви з будь-якого дерева листочок. Надряпай на ньому першу букву коханого і підкинь його вгору. Якщо листочок високо злетить, твій обранець в тебе пристрасно закоханий, якщо закрутиться в повітрі – кружляти тобі в любовному вихорі, якщо за вітром низько понесеться – чекай запрошення на побачення. Якщо ж відразу впаде – почуття, швидше за все, незабаром згаснуть.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: