Вплив кольору на апетит!

Ще в часи античності населення землі володіло секретами смакової і колірної гармонії. Справа в тому, що продукти, використовувані в їжу людьми, в природі існують в певному спектрі кольору. Асоціація кольору з їжею, може порушити наш апетит і, що найцікавіше, навіть зробити певний вплив на смакові відчуття!

При проведенні досліджень в Тартуському університеті, одна з груп випробовуваних пацієнтів порахувала буденну воду, забарвлену в зелений колір , таку що більше вгамовує спрагу, а забарвлену воду червоного кольору – підсолодженою. Але нам зовсім не потрібно бути вченими, щоб зрозуміти вплив кольору на апетит. Досить знати найдрібніші ази впливу кольору на нервову систему людського організму.

Який же колір підвищує апетит у людини, а який навпаки?

Червоні кольори вважаються збудливими апетит, ці кольори асоціюються з солодкими, стиглими плодами. Цим самим користуються нерідко рекламщики, коли вживають червоні кольори в рекламі продуктів.

Теплий помаранчевий і жовтий колір покращує апетит людини і його травлення. Психологи часто радять в оформленні кухонь користуватися неодмінно теплими тонами.

Зелений – колір, який асоціюється у людини з розслабленням, спокоєм і гармонією природи. Це забарвлення юних пагонів і овочів відмінно провокує появу апетиту і прекрасно підходить для кухонних обстановки .

Рожевий колір зазвичай під час прийому їжі асоціюється з фруктами. Доведено, що цей ніжний колір заспокоює нерви і зменшує злість.

Які кольори використовуються, щоб знизити апетит у людини? 

Дивно, але природа підготувала для людини також і натуральні продукти, які знижують його апетит, які розрізняються своїм забарвленням, і це можливо просто усвідомити за кольором.

Сині їстівні рослини в самій природі зустрічаються зрідка. Синій, блакитний кольори не асоціюються у людини з їжею і їм приписують вплив на зниження апетиту. Але дані кольору супер благотворно впливають на фізичну та інтелектуальну діяльність людини.

Чорні, темні і сірі тони, як і синій, зрідка зустрічаються в рослинному світі і числяться гнітючими апетит. Суворий темний посуд рекомендується як унікальна і потрібна деталь кухонного начиння для пониження апетиту.

Болотні ж відтінки можуть викликати навіть огиду до їжі і суттєво зменшувати зазвичай споживану людиною порцію.

Такім чином, вірно оформивши кухню, посуд або урочистий стіл, ви легко вплинете не тільки на себе, але і на своїх близьких в обмеженні або збільшенні апетиту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: