Вплив кольору на здоров’я!

Ще в Давньому Римі існувала практика зцілення хворих водою, налитою в ємність, на дні якої лежали різнокольорові дорогоцінні камені. У храмах Давнього Єгипту існували особливі лікувальні кімнати, в яких сонячні промені певним чином заломлюється, фарбуючи стіни у всі кольори спектру.

Насамперед кольоротерапія використовується для позбавлення пацієнтів від депресії та стресу. Сьогодні ми розповімо вам про те, як впливають різні кольори на психологічний стан людини.

Червоний – стимулює нервові центри, підвищуючи активність. Цей колір протипоказаний при невритах, гіпертонії і зайво лабільній психіці.

Помаранчевий – підвищує настрій, розвиває наполегливість і цілеспрямованість. Психологи рекомендують цей колір для оформлення ігрових дитячих куточків.

Жовтий – колір, який активно використовується для профілактики депресій.

Блакитний – колір зі стійким заспокійливим ефектом. Він має властивість «гасити» емоції, допомагає зосередитися.

Зелений – знижує артеріальний тиск, знімає судинні спазми.

Синій – знижує робочу активність, тиск і температуру, володіє серйозним ефектом снодійного.

Фіолетовий – найбільш «гальмуючий» колір. Він провокує не просто заспокоєння, а відчуття втоми і слабкості, а тому використовувати його слід якомога менше.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: