Вплив куріння на мозок!

Нервова система людини, є найточнішою, складною і організованою, а також самої крихкою системою організму. А головний мозок, в свою чергу, відповідає за поведінку всіх органів тіла, а також всіх систем.

Нікотин, що міститься в сигаретах, потрапляє в легені, потім у кров, а після в мозок. Він створює перешкоду основних каналах мозку, тим самим послаблюючи зв’язок між ними. Мозок людини, що знаходиться під впливом нікотину просто не здатний відмовитися від нього. Замість цього мозок акцентується на інших проблемах, більш розв’язуваних. Ось до якого висновку прийшли вчені Америки.

Вчені з університету Пенсільванії провели експеримент, в результаті якого з’ясувалося, що в США, 50 років тому курило приблизно 43% усього населення, тобто кожен другий житель, який досяг повноліття. До справжнього моменту, цей показник знизився до 19%, це звичайно радує, проте на цьому зниження зупинилося. Самі курці, між іншим, заявляють, що хотіли б кинути курити, але у них просто не виходить. І це не дивно, адже мозок, що знаходиться під нікотином втрачає всю рішучість. А невблаганні вчені шукають цьому причину.

Для даного дослідження зголосилося кілька добровольців віком від 19 до 60 років. Кожен з них викурював мінімум по пачці сигарет на день. Важливо дізнатися як кинути курити, це не тільки економите вам гроші а й подиміти розвиток розуму.

Суть експерименту полягала в перевірці активності мозку під час вживання нікотину і після добового утримання від нього. Для перевірки використовувався апарат МРТ (магнітно-резонансний томограф).

На першому етапі експерименту, кожному добровольцю дали викурити по сигареті, після чого помістили в апарат для перевірки.

На другому етапі, добровольців помістили в апарат після добового утримання від нікотину. Результати експерименту такі що, після стриманості, зв’язок між каналами мозку була сильно ослаблений, і на рішення навіть найпростіших завдань йшло багато часу. А це означає те, що мозок, звиклий до нікотину, втрачається без нього і відволікається на зовнішні чинники, бореться з поганим настроєм, і сил на вирішення важливих завдань у нього просто не залишається.

Досліди і дослідження на цьому звичайно не закінчені. Вчені лише прокладають дорогу медикам, які повинні вже, нарешті, знайти, той самий, дійсно ефективний засіб для боротьби з настільки ненависної звичкою. Не кажучи вже про те, що наслідком куріння є такі страшні хвороби як рак, інфаркт, виразка і т.п.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: