Всесвітній день поцілунку.

Мабуть, одним з найприємніших, романтичних і незвичайних свят, придуманим людством, є День поцілунку. Хто б то не був – хлопець чи дівчина, чоловік чи жінка – всі вони часто відчувають бажання поцілувати один одного. Свого часу, така тяга до прояву симпатії заслужила того, щоб цьому древньому ритуалу присвятили окремий день у році.

День поцілунків відзначався вперше кінці 20-го століття на батьківщині свята – у Великобританії. І лише 20 років тому, Організація Об’єднаних Націй, затвердила дату 6 липня як Міжнародний день поцілунків.

Хто і коли вперше поцілувався і звідки взагалі з’явилося саме слово «поцілунок», історія замовчує, адже це не винахід, начебто велосипед або телефон, а щось набагато більш значуще для людини.

За словами старих жителів туманного Альбіону, люди, під час поцілунку «обмінюються душами», і таким чином визначають, на скільки, вони підходять один одному. Тому сьогодні церемонія одруження традиційно, у більшості народів, завершується міцним поцілунком молодих. Країни всього світу відзначають це захоплююче свято. У багатьох містах влаштовують конкурси, в яких пара, що цілується довше, незвичніше, гарніше всіх і т.п. отримує заслужений приз.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: