На сьогоднішній день, існують кілька видів солі на ринку, від звичайної солі до морської. Морська сіль відрізняється від звичайної смаком, будовою кристалів, а також процесом виробництва. Харчова морська сіль дуже корисна для людини.

ЧИМ КОРИСНА МОРСЬКА СІЛЬ

Морську сіль добувають безпосередньо з морської води, шляхом випарювання, далі трохи очищають. Дана сіль більш концентрована, у неї відмінні смакові якості, а також вона містить багато корисних мікроелементів. Таку сіль додають у їжу в менших кількостях, що знижує ризик надлишку і шкоди для організму.

До складу морської солі входять близько 40 хімічних елементів. Тому в медицині така сіль дуже часто використовується. Очищена сіль містить дуже багато корисних елементів – калій, натрій, магній, кальцій та інші.

Корисні мікроелементи , що містяться в морській СОЛІ

Натрій – активізує ферменти, що беруть участь в травній системі. Ще він затримує появу зморшок і приводить в норму артеріальний тиск.

Кальцій – сприяє зміцненню клітинних мембран і сполучних тканин, також допомагає правильному формуванню кісток, хорошої працездатності м’язів і згортання крові.

Калій – є стимулятором росту клітин, регулює водний баланс, сприяє правильному обміну речовин. Ще позитивно впливає на серце і м’язові тканини.

Магній – засвоює необхідні організму вітаміни. Даний елемент знижує ризик появи алергії і рахіту у дітей, а також допомагає нормальному кровообігу.

Найважливіші речовини з морської солі для людини – мідь, йод, цинк, залізо, кремній і селен. Хлор, що входить до складу даної солі утворює шлунковий сік і плазму крові. Фосфор теж міститься в цієї корисній солі, він формує клітинні мембрани. Марганець підтримує імунну систему.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.