Хто такі масони і що таке масонство?

Слово «масони» нерідко попадається в ЗМІ різного ступеня авторитетності – і, що характерно, в одному реченні зі словом «змова». Навіть люди, нескінченно далекі від історії, можуть пригадати щось на кшталт «це таємна організація, яка в усьому винна», адже в ігрових художніх кінофільмах масонство згадується не рідше ніж в публіцистиці. І завжди орден вільних каменярів сценаристи, журналісти і прості споживачі масової інформаціі оточують ореолом таємничої, містичності. Хто ж вони насправді, і що правда в легендах про масонів, а що вигадка? Розібратися вкрай складно , якщо ви самі не перебуваєте в цій організації – але давайте спробуємо.
 
Починається історія масонства з середньовічних ремісничих артілей. Так, перші адепти дійсно були каменярами: роз’їжджали по Європі, будуючи замки для місцевої знаті – і треба сказати, що правом вільного переміщення серед простолюдинів володіли тільки вони. Поступово гільдія ставала все багатшою і впливовішою, користувалася істотними привілеями і навіть мала право висувати своїх представників у місцеві та державні органи влади. Пізніше саме з цієї касти виросло перше покоління буржуазії – промисловці і підприємці. На відміну від  аристократії, масони накопичували капітал своєю працею і досягали високого достатку за допомогою власної комерційної жилки, а не отримавши матеріальні блага від титулованих предків. Потрібно підкреслити: у витоків масонства стояли геніальні комерсанти – а їх нащадки створюють кістяк цього руху зараз.

Якщо не вдаватися в релігійно-містичну муть, навколишнє суспільство вільних каменярів в очах обивателів, можна висловитися гранично просто: сенс існування масонства і в давнину, і зараз – взаємодопомога. Тобто, вступивши в ложу, ви можете розраховувати на підтримку нових братів (адепти масонського руху нерідко називають своє суспільство братством, підкреслюючи, що складаються в близькі, майже родинні відносини): скажімо, один зі співтоваришів прийме вас на хорошу посаду у власній фірмі, інший допоможе домовитися з чиновниками, третій зведе з вигідним діловим партнером… А четвертому надасте допомогу вже ви, коли станете досить успішні, щоб мати таку можливість. Саме тому багато політиків – протеже масонського ордену, які скористалися зв’язками старших побратимів. Хоча й не всі зізнаються в цьому, але їх набагато більше, ніж прийнято вважати.
 
Зрозуміло, масонська організація відносно впливає на політику всіх країн світу: брати- каменярі роблять все можливе для просування вигідних ордену законів і розсаджування співтоваришів на державних керівних посадах. І саме тому так звані масонофоби говорять про світову змову, турбуючи мирних громадян і вселяючи жах параноїкам. Здавалося б – мета у критиків хороша. Не дуже – то приємно усвідомлювати, що фактично правлять країнами не народні обранці, а купка змовників – але краще знати правду, навіть якщо вона гірка. З іншого боку, говорити про правду брехливими словами, приписуючи масонам всі біди людства, теж хибний шлях. Тому що, мало вказати на винного у ваших проблемах – треба потрудитися їх вирішити. На що у обивателя, на жаль, не завжди вистачає мотивації.
 
Напевно у читачів назріло питання: а як же, власне, стають масонами? Мовляв, може і мене візьмуть? Якщо ви доведете, що співпраця з вами вигідно організації – візьмуть обов’язково. Зараз орден вільних каменярів вже не є таким закритим як у середньовіччі: ресурсів, присвячених масонству, в інтернеті безліч. Втім, найпотаємніше напоказ стороннім все одно не виносять – що й не дивно, але загальної інформації достатньо. Зокрема, знайти алгоритм подачі заяви на вступ в ложу праці не складе.
 
Перше і головне, що вам потрібно дізнатися – чи є масонська ложа в вашому місті. Якщо ні, але дуже хочеться… ви не планували переїхати до іншого населеного пункту, побільше?.. Далі. Нових членів приймають з віку двадцяти одного року. Ви повинні бути людиною добропорядним, з позитивною репутацією, віруючим. Ось у що віруючим – не має значення. Масонство толерантно ставиться до всіх релігій, вважаючи, що адепти різних вірувань всього лише називають неоднаковими іменами одного і того ж бога, Великого Архітектора Всесвіту. Ледачих безсрібників в масони не беруть: на момент вступу в ложу ви вже повинні досягти якоїсь ступеня успішності і бути досить заможним, щоб платити членські внески без загрози опинитися розореним. Сума розраховується індивідуально при особистій співбесіді, але в кожному разі вона чимала. І останнє: ви повинні бути чоловіком. Дам в суспільство традиційно не беруть.
 
Майте на увазі, що про вас стануть наводити довідки. Будь-які неприємні факти вашої біографії можуть послужити приводом для відмови. Приховувати щось безглуздо, так як зв’язку у масонів є скрізь – докопаються, і буде тільки гірше. Якщо ж ваша кандидатура підходить за всіма критеріям придатності, чекайте запрошення на ритуал посвяти – той самий, барвисто освітлений в сотнях книг і кінофільмів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 1
  1. Useinov928

    Инвертор 3G3RV-A4007 отличается от преобразователя частоты VFD900F43C реальной номинальной мощностью инвертора, частотой PWM-контроллера, логикой схемы самодиагностирования ошибок частотника, а также главным образом присутствием разных внутренних вторичных функций, доступных для быстрой настройки и выполнения специализированных задач и практически полностью заменяющих собой промышленную автоматику для обеспечения автоматической работы основного производственного оборудования автономно, без контроллеров, промышленных ПК, панелей оператора. Перечисленные факторы играют важную роль при поиске частотного преобразователя под конкретное применение.

    Определение ошибки и последующий грамотный ремонт на новом оборудовании частотно-регулмруемых приводов, которые произведены фирмами danfos, дельта, веспер и другими мировыми брендами выполняется в фирме prom electric . Замена IGBT полупроводниковых приборов, представляющих из себя очень ценные детали во всем устройстве преобразовательной техники. Отличие транзистора IGBT от IGBT module заключается в том, что модуль может содержать один или более IGBT транзисторов, иногда включенных параллельно по схеме Darlington для увеличения коммутируемой мощности, а также в некоторых случаях схему контроля. IGBT – биполярный транзистор с изолированным затвором, представляет собой мощный полупроводниковый прибор обычно используемый как электронный ключ для средних и высоких напряжений. Благодаря совмещению преимуществ биполярного транзистора и полевого транзистора достигается большая мощность коммутации и малая необходимая мощность для открытия, так как управление осуществляется не током, а полем, что приводит к очень высокой эффективности этих компонетов.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: