Хто такі мормони?

Мормони – це члени християнської церкви Святих Останнього Дня. Поняття мормонізму, яке вживається для визначення цієї релігії, цитовано з Книги Мормонів – однієї з священних книг цієї церкви.
 
Формально заснував Церкву Святих Останнього Дня Джозеф Сміт у Файесті, м. Нью- Йорк, 6 квітня 1830.
 
У результаті гонінь на засновника церкви, деякі з його прихильників перебралися на захід в штати Міссурі, Огайо і в Іллінойс, де і заснували своє перше поселення. Джозеф Сміт і його брат Хайрам стали жертвами натовпу народу під час відбуття покарання у в’язниці м. Картідж в штаті Іллінойс.
 

Брайен Янг, що став пізніше на чолі церкви, разом з 15 тисячами його послідовників в 1846 році вирушили в Скелясті гори, де вони стали першими білими поселенцями. Перший загін мормонів прибув в долину Солт Лейк в липні 1847 р. Зараз там розташовується штат Юта, і почав освоювати ці території. З тих пір штат Юта став столицею церкви мормонів.
 
Основні принципи віри мормонів стисло наведені в їх кодексі. Вони складаються з віри: в свого Бога, в Ісуса Христа, в покаяння, в хрещення шляхом занурення (у воду), в відпущення гріхів, в те, що людина понесе покарання тільки за свої власні гріхи, а не чужі. З їх віри виходить, що через спокутування гріхів Ісусом Христом всі люди будуть врятовані, якщо стануть дотримуватися заповіді Євангелія.
 
Мормонізм визначає людині особливе місце у всесвіті. За переконаннями мормонів людина має необмежені можливості. Для діяльності церкви мормони застосовують принцип десятини, тобто всі вони віддають 1/10 частину своїх доходів або заробітку. Члени церкви займаються і місіонерською діяльністю, але за свої гроші. Близько 2-х тисяч молодих людей постійно займаються цією роботою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 1
  1. анастасия

    :o :idea: :idea:клас

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: