Хто такі хіпстери?

У цій статті буде представлений коротка відповідь на питання: “Хто такі хіпстери?”
 
Вважається, що поняття “хіпстер” ( від англійського “to be hip” – “бути в темі”) з’явилося в 40-их роках XX століття в США. Тоді так називали учасників особливої тусовки шанувальників джазу. Тепер хіпстери вважається представник міської молоді, які обожнює елітарну культуру і мистецтво.
 
Що можна назвати хіпстерским стилем?
 
Відмінною особливістю гардероба хіпстера є деяка недбалість в одязі і вінтажний стиль. Хіпстери носять джинси скінни – ці джинси настільки вузькі, що навіть трико танцюристів балету ім програють.
 
Інший атрибут одягу хіпстера – майка з принтом. На такій футболці можна побачити кеди, тварин, щось що відноситься, на думку хіпстера, до мистецтва, і, звичайно ж, Лондон – місто, в якому мріє жити кожен представник даної субкультури.

Взуття хіпстера – кеди фірми “Converse”, які одягаються незалежно погоди. Кеди обов’язково повинні бути строкатих кольорів: жовті, яскраво-зелені, фіолетові і т.п.
 
З музики хіпстери вибирають інді -рок.
 
Кожен поважаючий себе хіпстер носить окуляри, але не для зору, а щоб здаватися людям розумнішим, ніж є насправді. Зазвичай такі окуляри маю товсту пластикову оправу, а окуляри в них без діоптрій.
 
З техніки хіпстери віддають перевагу продукції компанії Apple, адже це дуже модно мати iPhone або інший “яблучний” девайс. Крім того, хіпстери обожнюють ломограф – плівковий пластмасовий фотоапарат, на який вони фотографують все, що вважатимуть хоча б трохи цікавим.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: