Як без посередників зняти квартиру?

Знімати житло без посередників – завжди дешевше. Але й серед орендодавців можуть зустрітися шахраї. Щоб без посередників зняти квартиру і при цьому не мати проблем, дотримуйтеся нижченаведених порад:Порада перша. Не бійтеся знімати житло без посередників. Якраз завдяки посередникам і збільшується число шахрайських випадків при здачі квартир.

Порада друга. Ніколи не звертайте уваги на занадто дешеві варіанти. Якщо квартира здається в половину або на третину дешевше, ніж ціни на ринку нерухомості, то без шахрайства тут явно не обійдеться.

Порада третя. Знайдіть відповідне оголошення без посередників. А краще навчіться, при звернені за оголошенням, одразу питати, чи з власником квартири ви розмовляєте.

Порада четверта. Щоб остаточно впевнитися в тому, що ви розмовляєте з власником житла, попрохайте орендодавця показати документи на квартиру. Якщо він і є власником, то проблем у цьому питанні не виникає. Якщо ж ні, то тут і починаються усілякі відмовки.

Порада п’ята. В укладенні договору найму ви зацікавлені не менше орендодавця. Тому обов’язково такий укладіть.

Порада шоста. Коли будете віддавати за квартиру будь-які гроші обов’язкові візьміть розписку. Так надійніше!

Порада сьома. При сплаті за квартиру притримуйтеся строків, обумовлених у договорі. На тривалий термін передоплату не робіть. Це може спонукати господарів до тиску на вас, ніж зазвичай.

Порада восьма. Якщо після розмов телефоном ви виявили розбіжності при огляді квартири, то будьте уважні. Можна очікувати, що господар і надалі зможе постійно підносити вам сюрпризи.

Порада дев’ята. З господарем квартири відразу обговоріть за що і які суми ви будете платити. Якщо у вас домовленість платити за лічильниками, то відразу після заселення, і обов’язково в його присутності, запишіть усі ці показання: води, електроенергії, газу.

Порада десята. Перед заселенням перевірте, чи все необхідне є з того, про що було обумовлено. Це диван, деякі меблі (стіл, стільці) та якийсь мінімум кухонного посуду.

Порада одинадцята. Зверніть увагу на прибудинкову територію і, особливо, на під’їзд. Якщо він запльований і є неприємний запах, то в цьому будинку не завжди вам буде житися спокійно та безпечно.

Якщо ви прислухаєтеся до цих порад, то без посередників зняти квартиру вам буде не проблематично.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: