Як боротись з целюлітом?

Целюліт вже давно визнаний хворобою століття. Так, так! Ви не помилилися! Саме хворобою і саме століття!
 
З даною проблемою жінки зустрілися, здавалося б, зовсім недавно, але вона вже набрала обертів і продовжує розвиватися день за днем. Мало хто знає, як перемогти целюліт. Часто саме незнання і призводить до того, що незважаючи на запеклу боротьбу з даним захворюванням, воно продовжує прогресувати.
 
Але якщо поглянути на проблему з іншого боку, то можна побачити, що проблема целюліту виникла не так вже й недавно. З нею стикалися ще далекі наші предки. Просто на неї ніхто не звертав увагу. Вірніше не так: звертали, але те, що ми зараз називаємо целюлітом і з чим так охоче боремося, було свідченням краси і привабливості.
 
На сьогоднішній день досвідчені лікарі і косметологи зуміли визначити ряд проблем і розладів організму, з якими пов’язане виникнення целюліту. У першу чергу, це порушення обміну речовин, незбалансоване і неправильне харчування, практично нерухомий спосіб життя, згубні звички та інше.
 
Але, на жаль, навіть якщо причиною появи целюліту виявляється неправильне харчування, ніяка дієта не зможе усунути вогнища запалення даного захворювання. Правильне і збалансоване харчування зможе допомогти вам лише в тому випадку, якщо ви хочете запобігти появі у вас целюліту. Для цього вам, крім того, що потрібно вживати в їжу тільки якісні та корисні продукти, необхідно випивати в день не менше двох літрів води. Мається на увазі чистої, прозорої води. Супи, борщі та інше напої, які не є чистою водою, в рахунок не входять. До речі, з приводу напоїв. Природно, що з раціону необхідно виключити всі води, до складу яких входять барвники, і, звичайно ж, напої, що містять алкоголь. Однак якщо ви хочете знати, як вилікувати целюліт, то тоді потрібно звертати увагу на інші речі.Крім правильного і збалансованого харчування, необхідно регулярно задавати струс вашому організму у вигляді фізичних навантажень. Почніть хоча б з того, що вранці здійснюєте пробіжки на короткі дистанції. З часом дистанцію пробігу необхідно збільшувати. Також не буде зайвим, якщо вранці ви будете займатися зарядкою. Буквально п’ять-десять хвилин. Цього буде достатньо. Якщо ваша робота пов’язана з постійним сидінням на місці, протягом дня влаштовуйте собі фізкультурні паузи. Розминайте плечі, руки і найголовніше спину.

Що стосується вправ, які покликані усунути целюліт, то їх не так вже й багато. Вони легкі у виконанні і займуть у вас не більше тридцяти хвилин на день. Перша вправа полягає в присіданні на одній нозі, другу потрібно витягнути перед собою, дотримуючись при цьому за диван або крісло ззаду руками. Для виконання другої вправи вам необхідно лягти на живіт, руки покласти під підборіддя, а ноги по черзі піднімати і затримувати у повітрі на десять-дванадцять секунд.
 
Існує цілий комплекс вправ, з яким ви без праці можете ознайомитися на певних сторінках в Інтернеті. Пам’ятайте, що всі вправи, які ви знайдете і виберете для себе необхідно повторювати не менше десяти разів за одне заняття. А для досягнення оптимального ефекту не варто забувати про те, що для таких вправ немає вихідних. Ви повинні виконувати їх сім разів на тиждень.
 
Також варто знати про те, що ефективним методом боротьби з целюлітом є східні танці, тому якщо у вас є така можливість, запишіться на заняття, і досягнення бажаного ефекту вам гарантовано. Крім цього східні танці допоможуть вам поліпшити координацію і надати баланс всьому організму. Також ви знайдете впевненість в собі і зможете поглянути на себе під іншим кутом і побачити всі принади свого тіла.
 
Також серед ефективних засобів боротьби з целюлітом багато хто називає контрастний душ. І це неспроста. Адже саме контрастний душ допомагає організму в перегонці крові, надає пружність і еластичність шкірі. Якщо ви не є любителем прийняття душу, а навпаки, любите поніжитися в теплій ванні, вам підійдуть ванни зі звичайною морською сіллю, або ж з екстрактом морських водоростей, а можна і з пелюстками троянд. Вибір – за вами.
 
Наскільки ви зрозуміли, ефективність боротьби з целюлітом залежить тільки від вашого бажання, цілеспрямованості та наполегливості. Якщо ви дійсно вирішили для себе раз і назавжди покінчити з цим, дійте! Ваше життя і ваша краса тільки у ваших руках!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: