Як боротися з пітливістю ніг?

У вас пітніють ноги і піт створює неприємний стійкий запах? Як же знизити потовиділення? Що можна зробити, щоб позбавиться від такої напасті?

Способи як знизити потовиділення:щодня ретельно мийте ноги, в тому числі і між пальцями. Ноги потрібно добре мити щіткою, а підошви чистити пемзою. Після миття ноги насухо витріть рушником.

Для зниження пітливості ніг, можна застосовувати спеціальні креми (застосовувати регулярно), які тонким шаром наносяться на стопу. При регулярному застосуванні пітливість ніг знижується.

Застосовуйте спеціальні дезодоранти для ніг і взуття, які мають дезінфікуючу дію (перешкоджає розмноженню шкідливих бактерій, запобігають хвороби нігтів).

Носіть тільки бавовняні шкарпетки, які потрібно прати бактерицидним миючим засобом.

Засипте у взуття трохи тальку, він перешкоджає намокання шкарпеток і взуття.

Якщо у вас гумове взуття (сприяє потовиділенню), то змініть його на взуття зі шкіряною підошвою. Нога буде дихати, а волога – випаровуватися.

Зверніть увагу на харчування, з раціону виключіть гостру їжу і дуже гарячі або дуже холодні напої.

Також застосовуйте спеціальні ванночки для ніг:

1 ст.л. подрібненого чистотілу варити 10 – 15 хвилин в 3 – х літрах води. У такій ванні ноги тримайте не менше 20 хвилин;

Подрібніть молоде листя берези, прокип’ятіть 5 – 10 хвилин. Перед самим прийомом ванночки у воду додайте 1 столову ложку соди. У вас має бути співвідношення 3:3 (сода: вода).

100 гр. кори дуба додайте в 4 літри води і тримайте протягом 30 хвилин на водяній бані.

1 ст.л. кропиви і 1 ст.л. шавлії додайте в 3 літри води і парьте ноги на протязі 10 – 15 хвилин.

При боротьбі з пітливістю ніг не забувайте, що потовиділення – це природний процес і на все, що відбувається є причина, але якщо це доставляє незручність, то при бажанні з будь-якої ситуації завжди можна знайти вихід.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: